aktualizacja 

Szelągowska u rapera z Pabianic. Na samym remoncie się nie skończyło

9

Dorota Szelągowska to prowadząca program TVN "Totalne remonty Szelągowskiej". W najnowszym sezonie wyremontowała mieszkanie rapera Krzysztofa "Este" Łyszkowskiego z Pabianic. Po wszystkim nagrała z nim piosenkę! Tak śpiewa Dorota Szelągowska.

Szelągowska u rapera z Pabianic. Na samym remoncie się  nie skończyło
Szelągowska wyremontowała mieszkanie raperowi i nagrała z nim piosenkę (YouTube, ESTE Rap Lokal)

Dorota Szelągowska wyremontowała mieszkanie raperowi Krzysztofowi "Este" Łyszkowskiemu. Po wszystkim nagrali razem utwór i stworzyli do niego teledysk. Mężczyznę do "Totalnych remontów Szelągowskiej" zgłosiła dziewczyna Zuza i przyjaciele. "Este" zajmuje się muzyką, to jego pasja. W ten sposób pomaga innym.

Raper organizuje imprezy charytatywne. Znany pabianicki raper to założyciel akcji charytatywnej "Rap Lokal". Od lat pomaga innym, jednak sam nie miał dostatecznej ilości pieniędzy, by uporać się z mieszkaniem komunalnym, które dostał od miasta. Mógł w nim zamieszkać tylko pod warunkiem, że zrobi remont.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Z pomocą przyszła Dorota Szelągowska, która nie tylko zapewniła mężczyźnie godne warunki do życia. W programie przedstawiono też historię "Rap Lokalu". To inicjatywa, która promuje lokalną kulturę hiphopową i pomaga potrzebującym. Wśród podopiecznych jest Łukasz Miller jeżdżący na wózku. Był piłkarzem ręcznym, ale w wyniku wypadku został sparaliżowany. W programie otrzymał nowy wózek.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Tak śpiewa Dorota Szelągowska. Nagrała piosenkę z raperem

Prawdziwą wisienką na torcie jest piosenka, którą Dorota Szelągowska nagrała z raperem "Este". Pojawił się również teledysk, w którym występuje projektantka wnętrz. Widać na nim ekipę programu, ale też miejsca związane z muzykiem.

Jest tam kamienica, w której mieszka bohater programu, pub "Zielona Górka", kawiarnia "Loft74", klub "Mariańska", a przede wszystkim śpiewająca Dorota Szelągowska. Gwiazda dołączyła w refrenie pod koniec piosenki.

Zobacz także: ESTE & Dorota Szelągowska ( ELOOP 6 )
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić