"Love Island". Stella i Piotr mówią o rozstaniu innej pary. Zaskakujące kulisy

4

Piotr Szczurek i Stella Staniszewska zdecydowali się na skomentowanie rozstania innych islandersów - Ani i Czarka. Były wyspiarz opowiedział o zaskakującej sytuacji, do której doszło po powrocie do Polski.

"Love Island". Stella i Piotr mówią o rozstaniu innej pary. Zaskakujące kulisy
Piotr i Stella (Instagram)

Stella i Piotr to jedna z najpopularniejszych par trzeciego sezonu "Love Island". Byli razem od początku do końca programu. Na tak trwały związek nie mogła liczyć Ania.

W końcówce jej partnerem został Cezary. Para zdołała dotrwać do finału. Niestety krótko po powrocie z wyspy miłości ich związek się rozpadł.

Do rozstania tej pary w wywiadzie dla portalu Pomponik.pl odnieśli się Stella i Piotr. Była wyspiarka nie ukrywała, że nie jest zaskoczona takim obrotem spraw.

Oni późno się poznali, ja nikomu z butami nie chcę wchodzić w relację, nie chcę oceniać. Myślę, że oni sami byli zaskoczeni tym, że zostali w finale. Jak już zostali, to się rozgościli, a co już było po programie, nie mam zielonego pojęcia - zaznaczył Piotr.

"Love Island". Kazał jej spać w hotelu

Piotr zdradził, że Cezary kazał nocować Ani w pokoju hotelowym.

To są wybory wszystkich z osobna, też to, co się stało po programie. Nie wiem, ale jak by moja dziewczyna przyjechała do Warszawy, to nie wyobrażam sobie, żeby musiała wynajmować pokój hotelowy - wyjaśnił.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić