Łukasz Schreiber przerywa milczenie. Odniósł się do występu żony w "Top Model"

178

O udziale Marianny Schreiber w programie "Top Model" było bardzo głośno. Jak mówiła na antenie TVN żona ministra PiS, polityk nie wiedział, że chce wystąpić w show i pragnie zostać modelką. Teraz Łukasz Schreiber odniósł się do jej poczynań.

Łukasz Schreiber przerywa milczenie. Odniósł się do występu żony w "Top Model"
Marianna Schreiber i Łukasz Schreiber, zdjęcie wykonane 1 stycznia 2021 (Instagram)

Występ Marianny Schreiber w "Top Model" odbija się szerokim echem. O żonie ministra PiS głośno zrobiło się również z uwagi na to, że wrzucała do sieci bardzo odważne zdjęcia.

Teraz do ostatnich poczynań żony odniósł się Łukasz Schreiber. Polityk skomentował je w rozmowie z "Super Expressem".

Każdy jest wolnym człowiekiem i każdy ma prawo robić, jak uważa. Walczę o wolność w życiu publicznym. Swoich prywatnych rzeczy nigdy nie komentowałem, nie robię, nie opowiadam, nie lansowałem się na rodzinie i nie zamierzam tego robić. Nie potępiam żony za występ, bo każdy jest wolny. I nie obchodzą mnie plotki - powiedział minister w rządzie PiS.

Przedstawicielka SLD nie ma wątpliwości. Łukasz Schreiber o wszystkim wiedział?!

O udziale Marianny Schreiber w "Top Model" mówiła też Justyna Klimasara, przedstawicielka SLD. Działaczka nie wierzy żonie polityka.

W przypadku Pani Schreiber jestem niemal pewna, że mąż o udziale wiedział od początku i cały szum to celowy zabieg. Chodziło o wybicie Pani Schreiber, która, nie będę ukrywać, osobowością nie przyciąga uwagi - zaznaczyła Klimasara cytowana przez "SE".
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić