Łzy aż same cisną się do oczu. Baron pokazał ojca na łożu śmierci

116

Internauci są niezwykle poruszeni. Aleksander Baron w mediach społecznościowych żegna swojego ukochanego ojca, Jacka Barona.

Łzy aż same cisną się do oczu. Baron pokazał ojca na łożu śmierci
Aleksander Baron (Instagram)

Aleksander Baron jest wybitnym polskim kucharzem. Prowadził takie znane restauracje jak Nowy Wspaniały Świat, Solec 44 i ZONI. Jest współprowadzącym programu "Widelcem po mapie" w Kuchnia+. Jest także popularyzatorem tradycji fermentacji żywności, o której napisał książkę Kiszonki i Fermentacje.

Jego życie zawodowe jest pełne sukcesów i nowych wyzwań. Teraz jednak musi zmierzyć się z niewyobrażalną tragedią - właśnie zmarł jego ukochany tata. Jacek Baron chorował na raka. Zmarł w wieku zaledwie 59 lat. Jego syn opublikował zdjęcie z łoża śmierci i wpis, który łamie serce.

To zdjęcie przedstawia najważniejszych ludzi w moim życiu. To moja Mama mówiąca "daj nosek do pocałowania". To mój Tata w ostatni dzień swojego życia. Pomimo braku fizycznej siły na prośbę Mamy drga mu szyja. To zdjęcie przedstawia miłość. Gigantyczną miłość moich rodziców. Miłość, dzięki której jestem ja i mój Brat, i dzięki której, jesteśmy kim jesteśmy […] - zaczął obszerny wpis.

Później opisał fanom, jak wyglądała walka jego ojca z chorobą. Najbardziej poruszające są jednak słowa o ostatnich, wspólnych chwilach, które spędzili z ojcem. Walka z rakiem trwała od 2019 roku.

Pod wpisem zaroiło się od kondolencji. Internauci są poruszeni do granic, współczują Baronowi z powodu jego wielkiej straty.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić