Majka Jeżowska przeszczęśliwa. 61-letnia gwiazda potwierdziła ciążę

118

Radosna nowina! Synowa Majki Jeżowskiej jest w 4. miesiącu ciąży. Przyszła babcia nie kryje wzruszenia i już pochwaliła się wieściami fanom. Ogłosiła też, że zamierza pomagać synowi i jego żonie w opiece nad maleństwem.

Majka Jeżowska przeszczęśliwa. 61-letnia gwiazda potwierdziła ciążę
Majka Jeżowska (Instagram)

Majka Jeżowska to już postać legendarna. Jest ikoną muzyki dla dzieci. Nie ukrywa, że zaczęła to robić dla swojego ukochanego synka, jednocześnie twierdząc, że polska scena jest ograniczona. Jej najbardziej znane hity to: "Kochaj czworonogi", "Marzenia się spełniają" czy "A ja wolę moją mamę".

Piosenkarka dość wcześnie została mamą. W wieku 21. lat urodziła swojego pierwszego synka, Wojciecha. Rok temu ożenił się z miłością swojego życia. Gwiazda przyznaje, że z synową Sophie łączy ją wyjątkowa więź.

To jest dziewczyna, która wniosła dużo koloru i to dosłownie w nasze życie. Jest stylistką i uwielbia się kolorowo ubierać. Im więcej kolorów, im więcej wzorków, tym jest szczęśliwsza. Więc naprawdę jest kolorowo, zabawnie. Spędzamy dosyć dużo czasu ze sobą, namiętnie gramy w karty. W naszej rodzinie jest kilkoro przyjaciół, więc tworzymy taką grupę zajadłych graczy - wyznała Majka Jeżowska.

Teraz piosenkarka ma kolejne powody do radości. Wkrótce zostanie babcią! Swoją radość wyznała na łamach "Faktu".

Większość moich koleżanek jest już babciami i wiem, że gdy ma się wnuka lub wnuczkę, to się znów zakochuje w dzieciach, więc ja też prawdopodobnie się zakocham. Na pewno będę babcią, na którą można liczyć, bo syn i synowa są bardzo aktywni zawodowo. Ja jestem blisko i chętnie zaopiekuję się maleństwem - pochwaliła się.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

To niewątpliwie nowy rozdział w rodzinie Majki Jeżowskiej. Do tego stopnia, że gwiazda nie wyklucza powrotu do tworzenia piosenek dla najmłodszych!

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić