Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 
aktualizacja 

Pochodzi z Katowic. "Największa stawka, którą odrzuciłam? To za milion"

1327

Angelika Mucha to jedna najbardziej popularnych influencerek w Polsce i prawdopodobnie największa fanka Justina Biebera w kraju. W programie "Obgadane" zdradziła Karolinie Sobocińskiej, ile wydała na koncerty amerykańskiego gwiazdora oraz jak maluje się jej własna kariera. - Największa stawka, którą odrzuciłam? To za milion - przyznała szczerze Littlemonster96.

Pochodzi z Katowic. "Największa stawka, którą odrzuciłam? To za milion"
Angelika Mucha odniosła wielki sukces i spełniła marzenia (Instagram, littlemooonster96)

Oto #TOP2022. Przypominamy najlepsze materiały mijającego roku.

Angelika Mucha, znana szerzej jako Littlemonster96, jest jedną z najpopularniejszych influencerek w kraju. Na Instagramie śledzi ją ponad 1,5 mln obserwatorów. Ona sama nigdy nie podejrzewała, że dojdzie do takiego momentu w życiu. - To wyszło częściowo z przypadku, bo z jednej strony miałam wielkie marzenia, ale zakładając kanał, nie myślałam, że za pięć lat będę żyć w Warszawie i mieć takie życie - mówi.

24-latka pochodzi z Katowic. To tam, w małym mieszkaniu, które dzieliła z mamą i siostrą, zaczęła się jej trwająca już 10 lat kariera. Nastolatka nagrywała filmiki, które później wrzucała do serwisu YouTube.

Mówiłam o nierealnych wręcz rzeczach: "ja spotkam Justina Biebera", "ja polecę na Malediwy". Większość swoich marzeń spełniłam dzięki temu, że działam w internecie - wyznała Karolinie Sobocińskiej w programie "Obgadane".

Dziś może przebierać w propozycjach

Dzięki swojej ciężkiej pracy i determinacji dziś sama jest idolką nastolatek i może przebierać w propozycjach. - Jest wiele współprac, których odmówiłam, gdzie normalny człowiek by powiedział, że zrobiłby to za połowę tej ceny, a ja za jeszcze większą stawkę powiedziałam, że tego nie zrobię - przyznała.

Na pytanie, jaka była najbardziej intratna propozycja, której zareklamowania na swoim profilu odmówiła, nie musiała się długo zastanawiać. Odrzuciła ją, bo uznała, że jej widzowie od razu będą wiedzieć, że używa kompletnie innych produktów.

Największa stawka, którą odrzuciłam? To za milion - odpowiedziała wprost.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ma 24 lata i zgromadziła majątek. "Odrzuciłam propozycję za milion"

Miłość do idola uczyniła ją sławną i bogatą

Angelika Mucha ma miliony fanów i fortunę na koncie. Może pochwalić się dwoma mieszkaniami w Warszawie i spełnionymi marzeniami. - Zawsze miałam takie trzy największe marzenia. No i ja je spełniłam już w wieku 19 lat - potwierdziła.

Mucha zaznacza, że swoją karierę zawdzięcza... Justinowi Bieberowi. - Chciałabym móc powiedzieć mu, że całe moje życie, ta cała moja kariera, to wszystko, co się dzieje w moim życiu, w dużej mierze zawdzięczam jemu, mimo że on o tym nie wie - przyznała.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

To w końcu dzięki m.in. relacjom z koncertów, które uwieczniała i wstawiała na YouTube'a, znacznie poszerzyła swoje grono odbiorców. - Ludzie cieszyli się, że dzięki mnie mogą chociaż przez wideo zobaczyć te występy - opowiada influencerka. Na koncerty idola wydała niemałą sumę pieniędzy.

Na koncerty nigdy mi nie szkoda. Justin Bieber na pewno o tym wie, wie o tym jego portfel. [Ile wydałam] na jego koncerty? Myślę, że ok. 20-30 tysięcy - powiedziała Karolinie Sobocińskiej Angelika.

"Są miesiące, kiedy nie zarobię nic"

24-latka podkreśliła w wywiadzie, że podróże i koncerty są dla niej inwestycją w siebie. Na co dzień jednak stara się mądrze wydawać pieniądze.

Są miesiące, kiedy nie zarobię nic, i to też trzeba brać pod uwagę - podkreśliła.

A jaka jest jej recepta na sukces? - Ja zawsze byłam sobą. Po tych dziesięciu latach dalej wychodzę z założenia, że ludzie lubią prawdziwość, nie lubią fałszu - mówi 24-latka.

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić