oprac. Jagoda Książ| 

Maciej Kurzajewski poleciał na wakacje. Nie umknęło to uwadze Cichopek

20

Maciej Kurzajewski korzysta z wolnego czasu. Wybrał się na wymarzone greckie wakacje, ale urlopu nie spędza w pojedynkę. Wyprawa Kurzajewskiego nie umknęła uwadze Katarzyny Cichopek.

Maciej Kurzajewski poleciał na wakacje. Nie umknęło to uwadze Cichopek
Maciej Kurzajewski wypoczywa w Grecji (AKPA, AKPA)

Maciej Kurzajewski w ostatnim czasie stał się jednym z czołowych bohaterów kolorowej prasy, choć na pewno nie w takim kontekście, jakiego by oczekiwał. Wszystko za sprawą obyczajowego zamieszania wokół Katarzyny Cichopek, która publicznie ogłosiła rozwód z Marcinem Hakielem.

Błyskawicznie pojawiły się plotki, że aktorka jest już związana z kimś innym. I że to rzekomo Kurzajewski, z którym "łączy ją nie tylko przyjaźń i praca". Żadne z nich jednak nie miało zamiaru odnosić się do sensacyjnych doniesień.

Kurzajewski i Cichopek musieli się zmierzyć z falą spekulacji oraz nieprzychylnych komentarzy, a nawet... z aferą podsłuchową! Nic dziwnego więc, że para prezenterów w intensywnym letnim czasie stara się wykorzystać każdą możliwą chwilę na odpoczynek od show-biznesowego zamieszania.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Maciej Kurzajewski wybrał się na wakacje do Grecji. Co więcej, nie przebywa tam sam. Z opisu wynika, że zdecydował się na męski wypad z synem. Pod relacją z wakacji zaroiło się od komentarzy fanów.

Na fotki zareagowała też Katarzyna Cichopek, nie szczędząc reakcji w mediach społecznościowych. Jak widać, prezenter może liczyć na wsparcie koleżanki z pracy nawet na wakacjach.

Zobacz także: Zobacz wideo: Marcin Hakiel złamał obietnicę złożoną Katarzynie Cichiopek
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić