Maciej Kurzajewski potwierdza. Plotki o dziecku były prawdą!

39

Maciej Kurzajewski już od jakiegoś czasu musi znosić liczne ataki ze strony byłej żony Pauliny Smaszcz, z którą ma dwóch synów. Teraz dziennikarz nawiązał do jednego z nich. Przekazał niesamowite wieści!

Maciej Kurzajewski potwierdza. Plotki o dziecku były prawdą!
TVP, Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski (AKPA, AKPA)

Maciej Kurzajewski bardzo dba o swoją prywatność. Raczej nie komentuje jej w przestrzeni publicznej. Gdy media pytają o różne intymne wątki, dziennikarz zazwyczaj nabiera wody w usta.

Prezenter TVP niechętnie odnosił się choćby do wypowiedzi jego byłej żony Pauliny Smaszcz. Właśnie ona jest matką dwóch synów Kurzajewskiego. Franciszek ma już 26 lat i niebawem zostanie ojcem. Młodszy syn Pauliny i Macieja jeszcze nie wszedł natomiast w pełnoletniość.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Joanna Przetakiewicz o konflikcie Smaszcz i Kurzajewskiego: "To niesmaczne"

Julian w tym roku obchodzić będzie 17. urodziny. Już od jakiegoś czasu można było usłyszeć, że mimo relatywnie młodego wieku, postanowił wyprowadzić się z domu. Rzeczywiście tak się stało! O wszystkim poinformował dziennikarz TVP. Kurzajewski przekazał, że jego młodszy syn nie mieszka aktualnie w Polsce.

Syn Macieja Kurzajewskiego wyjechał do Holandii

Okazuje się, że Julian przebywa w Holandii. "Od września mój syn Julek przebywa na rocznej wymianie w Holandii, gdzie uczy się i poznaje kulturę tego kraju. Jutro przejmuje Instagrama afspoland. Gorąco zachęcam do śledzenia czwartkowej relacji! Obserwujcie, pytajcie i lajkujcie. Powodzenia Julku" - napisał Maciej.

W mediach społecznościowych pojawiła się też autoprezentacja Juliana. "Jestem Julian i jestem już od ponad 5 miesięcy w Holandii. Mieszkam w małym miasteczku portowym Harlingen. Moja rodzina goszcząca mieszka ze mną w barce mieszkalnej i oprócz mnie w rodzinie jest jeszcze jeden uczestnik z Chile. Mieszkamy wspólnie od 2 miesięcy i bardzo dobrze się dogadujemy. W mojej relacji spróbuję pokazać moje codzienne życie w Holandii z pewnym małym zwrotem akcji, którym jest również zdobywanie zachowań i nawyków nie tylko holenderskich, ale również południowo-amerykańskich" - przekazał chłopak.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić