Maciej Kurzajewski się przyznał. To trwało od lat

393

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski od jakiegoś czasu są parą. Ostatnio wspólnie pojawili się na ściance. Dziennikarz udzielił natomiast wywiadu, w którym wyznał, że od lat śledzi rozwój aktualnej partnerki w serialu "M jak miłość".

Maciej Kurzajewski się przyznał. To trwało od lat
Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski (Licencjodawca, AKPA)

O romansie Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego plotkowano od dłuższego czasu. Niedawno celebryci potwierdzili, że zdecydowali się stworzyć parę.

Ostatnio zadebiutowali razem na ściance. Wspólne zdjęcia wykonano im przy okazji gali 70-lecia TVP. Gołym okiem widać, że Kasia i Maciej promienieją!

Fotki na ściance z logotypem TVP to jednak nie wszystko. Kurzajewski udzielił również wywiadu, w którym wyznał, że wielbicielem talentu Cichopek jest od dłuższego czasu. Wiernie ogląda "M jak miłość".

Oglądam od 22 lat. Pamiętam te pierwsze odcinki. (...) To jest też fantastyczne, kiedy ogląda się taką zmianę, jak Kasia dojrzewała, jak ten serial jeszcze bardziej ją uszlachetniał. To jest coś naprawdę wyjątkowego mieć ogromny honor i przyjemność być przy Kasi, kiedy wspominamy ten jej ogromny dorobek telewizyjny. To są 22 lata serialu "M jak miłość, ale to jest też całe mnóstwo projektów telewizyjnych, które Kasia ma w swoim dorobku - powiedział dziennikarz podczas rozmowy z Party.

Katarzyna Cichopek odpowiada partnerowi

Maciej Kurzajewski nie szczędził komplementów swojej nowej partnerce. Zaznaczał również, że "jej profesjonalizm jest dla niego ogromnym wsparciem i codziennie z niego korzysta".

A co na to wszystko Kasia Cichopek? Również zasypała go ciepłymi słowami, które padły w trakcie jej rozmowy z jastrzabpost.pl.

Od Maćka można się wiele uczyć. Jeszcze wiele przede mną. Ale przede wszystkim stawiamy na partnerstwo. Mam wrażenie, że dobrze się rozumiemy, że dajemy sobie przestrzeń, na to, żeby każdy mógł wyrazić siebie - mówiła aktorka i prezenterka.
Zobacz także: "Nie słyszałam swojego imienia 9 lat". Iga była maltretowana przez rówieśników
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić