Pławi się w luksusach. Tylko zobaczcie, co ma Anna Mucha

110

Gdy większość Polaków martwi się rosnącymi cenami w sklepach, Anna Mucha pławi się w luksusach. Najwidoczniej aktorka nie odczuwa inflacji tak mocno, jak przeciętny obywatel naszego kraju.

Pławi się w luksusach. Tylko zobaczcie, co ma Anna Mucha
Anna Mucha (AKPA)

Anna Mucha to bezsprzecznie bardzo popularna aktorka. Chyba nikomu nie trzeba jej specjalnie przedstawiać. Jest kojarzona z takimi produkcjami jak m.in. "M jak miłość", "Miłość, seks i pandemia", "Koniec świata, czyli kogel-mogel 4", "Pitbull. Nowe porządki", "Wkręceni 2", a także "W rytmie serca" i "Komisarz Mama".

42-latka ma wielu fanów. Jej instagramowy profil śledzi blisko 930 tysięcy osób. To bez wątpienia zawrotny wynik. Można przypuszczać, że za jakiś czas aktorka zgromadzi milion obserwatorów.

Mucha jest aktywna w przestrzeni internetowej. Regularnie publikuje nowe posty, a także InstaStories. Ostatnio pochwaliła się, jakie ma "plany na wieczór".

Mucha na biedę nie narzeka

Wszystko wskazuje na to, że Anna Mucha nie ma problemu z drożyzną, a bieda nie zagląda jej w oczy. Na zdjęciu, które opublikowała w sieci, widzimy m.in. butelkę drogiego alkoholu.

Jest to szampan Pol Roger z limitowanej edycji. Przeciętny Polak może tylko pomarzyć o skosztowaniu takiego napoju.

Jak łatwo się domyślić, tani on nie jest. Za butelkę trzeba zapłacić około... siedem tysięcy złotych! To niewątpliwie zaporowa cena dla wielu osób. Anna Mucha może sobie jednak pozwolić na takie luksusy.

Zobacz także: Dokument o Annie Przybylskiej w kinach. Aktorka żyje we wspomnieniach bliskich i fanów
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić