Magda Gessler opisuje romans z Piotrem Adamczykiem. Doszło do bójki!

38

Magda Gessler bardzo mocno się otworzyła! W autobiografii "Magda" postanowiła opisać ze szczegółami romans ze znanym aktorem. Nazwisko w książce nie pada, ale można się domyślić, że chodzi o Piotra Adamczyka.

Magda Gessler opisuje romans z Piotrem Adamczykiem. Doszło do bójki!
Magda Gessler i Piotr Adamczyk (akpa)

Do romansu Magdy Gessler i Piotra Adamczyka doszło 20 lat temu. Mimo upływu czasu ten wątek wciąż jest bardzo elektryzujący dla mediów.

Gessler wspomina swojego kochanka w autobiografii. Co prawda nazwisko aktora nie pada, ale - jak pisze "Super Express" - "można się domyślić, że chodzi o Piotra Adamczyka".

Oboje znajdowaliśmy się akurat w takim momencie życia, że bardzo potrzebowaliśmy miłości - zaznacza Gessler. - Nasz romans wywołał sensację, a dobrym miernikiem jej skali było niewyobrażalne zainteresowanie mediów - dodaje.

Magda Gessler: Naprawdę potrafiłam go zaskoczyć

Później Gessler zdradza sporo szczegółów. "Na szczęście dzięki gaży za ów nowy, niezwykle kasowy film mógł pozwolić sobie na kupno małego mieszkania niedaleko Starego Miasta. Mieliśmy stamtąd kilometr do Fukiera, mieszkania Aktora i teatru, w którym wtedy grał. Zapewniało nam to względną dyskrecję i kosztowało mniej czasu, stresu i zdrowia" - podkreśla.

Chyba się nie spodziewał, że przyjdzie mu zmierzyć się z kobietą tak pełną energii, która nigdy nie zastanawiała się dwa razy, jeśli przyszedł jej do głowy jakiś pomysł. A naprawdę potrafiłam go zaskoczyć - pisze gwiazda TVN.

To jednak nie wszystko! Celebrytka nie ukrywa bowiem, że w tym samym czasie nadal ciągnęło ją do poprzedniego partnera. Określa go mianem "Kelnera".

Urokliwa sielanka z Aktorem zakończyła się równie niespodziewanie i filmowo, jak się zaczęła. Los chciał, że któregoś wieczora natknęliśmy się na Kelnera w dyskotece Organza, a moje koguciki - przepraszam: dwóch rycerzy aspirujących do zdobycia mojego serca - postanowiły rozstrzygnąć spór między sobą i kwestię pierwszeństwa w spektakularny i definitywny sposób - pojedynkiem na pięści. Ostatecznie zwycięsko z tej rywalizacji wyszedł Kelner, a dla Aktora porażka była chyba tak nieznośna, że tego wieczora ostatecznie zakończyliśmy wszelkie relacje intymne, a nawet znajomość. Nagrodą dla Kelnera był tygodniowy urlop u mego boku w Brazylii - podsumowuje Magda Gessler.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić