Magda Gessler pokazała wyjątkowe zdjęcie. "Kocham do szaleństwa"

11

Magda Gessler jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Tym razem znana restauratorka pokazała zdjęcie, na którym trzyma w rękach wnuka Antoniego. Uwagę przykuwa opis fotografii. Trudno się nie wzruszyć.

Magda Gessler pokazała wyjątkowe zdjęcie. "Kocham do szaleństwa"
Magda Gessler (Licencjodawca, AKPA)

Na początku lipca 2023 roku Magda Gessler przeżywała wyjątkowe chwile. Wszystko za sprawą tego, że po raz trzeci została babcią.

Antoni (...). Wnuczek maleńki, kocham do szaleństwa... - napisała niespełna dwa miesiące po jego narodzinach.

Jednocześnie Magda opublikowała migawkę, na której możemy zobaczyć, jak tuli do siebie chłopczyka. Jego rodzice to Tadeusz Mueller (syn Magdy Gessler z pierwszego małżeństwa), a także Małgorzata Downar, która jest współzałożycielką agencji "WeGrowth".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Baron o Nataszy Urbańskiej w "The Voice Kids"

Tadeusz Mueller o narodzinach synka

Tadeusz Mueller również chwalił się z synkiem w mediach społecznościowych.

Poród to najwspanialsze wydarzenie życia! Jest w nim tyle skrajnych intensywnych emocji zakończonych euforyczną radością i miłością rodziców, że trudno wyjść z podziwu! W moich oczach zszywa relację nićmi czułości i bliskości i wiem co czują wszystkie rodziny mające to za sobą - pisał syn Magdy Gessler.

Następnie zwrócił się do ukochanej Małgorzaty. "I ogólna myśl! Dziewczyny to gigantki i heroski, a faceci mięczaki! Małgosiu, podziw to za mało powiedziane…" - dodał. Nie ukrywał jednocześnie, że dzień narodzin syna jest dla niego wyjątkowy. Chłopczyk urodził się 9 lipca, zaś 10 lipca urodziny obchodzi jego matka. Także tego dnia zmarł jego ojciec - dziennikarz Volkhart Mueller.

Całe życie uciekałam od tej tragedii, żyłam swoją pasją, rozwijałam się. Straciłam wspaniałego, dobrego człowieka. Wiedziałam, że to już się więcej w życiu nie wydarzy. Taka miłość, takie dobro, taka wzajemna troska. Kiedy odszedł, chciałam trochę tego dobra oddać innym. Synowi, pracy, światu - mówiła niegdyś restauratorka.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić