Magda Gessler się wygadała. Taki prezent sprawiła synowi

10

Magda Gessler postanowiła opowiedzieć co nieco o ślubie i weselu swojego syna Tadeusza Muellera. Słynna restauratorka zdradziła między innymi, co wręczyła w prezencie nowożeńcom. Trzeba przyznać, że mama pana młodego absolutnie nie oszczędzała!

Magda Gessler się wygadała. Taki prezent sprawiła synowi
Magda Gessler (AKPA)

Magda Gessler to prawdziwa gwiazda TVN-u. Restauratorka prowadzi kilka lokali gastronomicznych, a poza tym dokonuje "Kuchennych rewolucji" na antenie. Jej poczynania niejednokrotnie wzbudzały w widzach mnóstwo emocji.

Prywatnie Magda jest matką dwojga dzieci. Ma 32-letnią córkę Larę i starszego o 7 lat syna Tadeusza. Oboje, podobnie jak matka, spełniają się w roli restauratorów.

Lara i Tadeusz są też w szczęśliwych związkach. Syn Gessler w czerwcu poślubił swoją ukochaną Małgorzatę Downar. Do wesela Tadeusza Muellera popularna restauratorka postanowiła wrócić w rozmowie z jastrzabpost.pl.

Muszę powiedzieć, że lepiej się nie bawiłam nigdy. To wesele było wspaniałe. Jestem ogromnie dumna z Tadeusza i Małgorzaty, ponieważ to jest taka para, która jest dla siebie z powodu wielkiej miłości, szacunku do siebie, wzajemnej wiedzy. Rzadko się zdarzają młodzi ludzie, którzy łączą się na zasadzie pokrewieństw dusz i wrażliwości - powiedziała Magda.

Przy okazji ujawniła, jaki prezent wręczyła nowożeńcom. - Otrzymali ode mnie podróż poślubną do Tajlandii - zdradziła podczas wywiadu dla wspomnianego serwisu.

Jaką teściową jest Magda Gessler?

Magda Gessler opowiedziała też o tym, jaką jest teściową dla żony swojego jedynego syna.

Ja jestem koleżanką, przyjaciółką, nie jestem teściową. Dzwonię do nich wtedy, kiedy oni są mi potrzebni, czy chciałabym coś wiedzieć, czy dowiedzieć się, jak u nich jest. To nie jest natrętne, to jest takie czujne i wzajemne - podkreśliła.

Magda Gessler zapewniła, że stawia na przyjacielskie relacje. Poza tym jasno dała do zrozumienia, że nie chce być uznawana za autorytet. Restauratorce na tym nie zależy. Woli być "na równi" z synową.

Zobacz także: Gwiazdy piszą książki. I to na potęgę
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić