Magda Gessler szczerze o Dodzie. Nowa przyjaźń? "Niech się nas boją"

28

Magda Gessler i Dorota Rabczewska spotkały się na planie pewnej reklamy. Gwiazdy współpracują bowiem z tą samą firmą. Okazuje się, że to nie wszystko, co je łączy. W wywiadzie piosenkarka zachwalała restauratorkę. W końcu przyszła pora na szczerą odpowiedź. Co Magda Gessler myśli o Dodzie?

Magda Gessler szczerze o Dodzie. Nowa przyjaźń? "Niech się nas boją"
Magda Gessler szczerze o Dodzie. Rośnie nowa przyjaźń? "I niech się nas boją" (AKPA, AKPA)

Zarówno Doda, jak i Magda Gessler, biorą udział w kampanii reklamowej jednej z gier mobilnych. Restauratorka i wokalistka spotkały się na planie. Postanowiły skorzystać z okazji i pokazać się razem w mediach społecznościowych. Rodzi się między nimi przyjaźń?

Wszystko wskazuje na to, że Doda i Gessler bardzo się polubiły. Niedawno Dorota Rabczewska udzieliła wywiadu, w którym wychwalała Magdę Gessler. - Wszyscy mnie przestrzegali przed nią, że ona jest taka harda, ostra, mówi to, co myśli, że wszyscy się jej boją... Przepraszam, czy ktoś mówi o mnie? - zapytała ironicznie Doda.

Spotykam ją [Magdę Gessler - przyp. red.] drugi czy trzeci raz i ona nigdy w życiu nie odniosła się do mnie tak, że mogłabym wyciągnąć takie wnioski. Mam wrażenie, że to jest tak ciepła, dobra i kochana osoba, że nie wiem, o jakiej oni Magdzie Gessler mówią - wyznała "Pomponikowi" gwiazda.

Tym razem głos na temat koleżanki z show-biznesu zabrała Magda Gessler. Powiedziała prosto z mostu, co sądzi o Dodzie. Zrobiła to za pośrednictwem mediów społecznościowych. Restauratorka opublikowała nawet wspólne zdjęcie.

Doda i Magda Gessler sfotografowały się razem, by pokazać światu, że świetnie się dogadują. Oprócz tego królowa kuchni napisała, co myśli o koleżance. Odniosła się też do jej słów ze wspomnianego wywiadu.

I niech się nas boją, skoro sobie tak wymyślili! A my dalej róbmy to, co kochamy i umiemy najlepiej! Doda, kolacja aktualna i czeka! Jesteś kosmiczną energią! Niepowtarzalną! Ty i ja to duet doskonały! Było bosko!
Zobacz także: Najgłośniejsze zdrady w show-biznesie
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić