BOB| 

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak już nie są razem

9

Plotki na ten temat krążyły w sieci już od dłuższego czasu. Magdalena Stępień w końcu przerwała milczenie. Modelka znana z programu "Top Model" potwierdziła, że już nie jest z Jakubem Rzeźniczakiem. Niebawem jednak urodzi dziecko piłkarza.

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak już nie są razem
Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień zakończyli związek (YouTube)

Jakub Rzeźniczak znowu jest bohaterem głośnego rozstania. Kilka lat temu rozpadło się jego małżeństwo z Edytą Zając. Potem polski piłkarz znalazł szczęście u kolejnej modelki. Jego serce zdobyła Magdalena Stępień znana z programu "Top Model".

Magdalena Stępień potwierdziła rozstanie

Wydawało się, że w ich związku wszystko układa się idealnie. W lutym Jakub i Magdalena oficjalnie poinformowali, że spodziewają się dziecka. Później jednak zaczęły dziać się rzeczy, które wywołały lawinę plotek.

Modelka najpierw na Instagramie zaczęła usuwać wspólne zdjęcia z zawodnikiem Wisły Płock. Potem zniknęły wszystkie fotografie, a konto nie było już aktywne. Stępień jednak nagle wróciła.

- Ostatnie zdjęcia w dwupaku, niedawno miesiące, a teraz już tylko dni dzielą mnie od spotkania z Tobą Oliwierku - napisała na Instagramie przy jednej z fotografii.

W komentarzach pojawiło się pytanie, dlaczego pisze "mnie", a nie "nas". Wtedy Magdalena Stępień potwierdziła, że już nie jest w związku z Rzeźniczakiem.

- Bo nie jesteśmy już z Kubą - zdradziła.

Na razie nie wiadomo, co było przyczyną rozpadu związku. Z kolei nie jest tajemnicą, że poprzednie małżeństwo piłkarza z Edytą Zając zakończyło się, gdy wyszło na jaw, że 34-latek ma dziecko z inną kobietą.

Zobacz także: Oliwia Bieniuk zdradza, jak zareagował jej tata na wieść o "Tańcu z Gwiazdami"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić