Szczera Julia Wieniawa. Odniosła się do konfliktu z Blanką Lipińską

6

Jakiś czas temu było bardzo głośno o konflikcie na linii Julia Wieniawa - Blanka Lipińska. Teraz młoda celebrytka odniosła się do tej sprawy. Wygląda na to, że już po wszystkim.

Szczera Julia Wieniawa. Odniosła się do konfliktu z Blanką Lipińską
Julia Wieniawa (akpa)

Przez kilka miesięcy Blanka Lipińska i Baron tworzyli parę. Gdy tylko pojawiły się pierwsze spekulacje na ten temat, odniosła się do nich m.in. Julia Wieniawa.

Nie wiem. Może to jest jakiś taki nowy, niestandardowy casting Blanki do jej nowego filmu - mówiła w rozmowie z Jastrząb Post.

Pisarka uznała, że nie może przejść obojętnie obok tego przytyku. Zdecydowała się na solidną ripostę.

Julia skomentowała to tak, jak ona to zna. Jeżeli ona w ten sposób przechodzi castingi, to ja to pozostawię bez komentarza. Na moich castingach jest przynajmniej 10 osób, agencja, która się tym zajmuje. Ja siedzę sobie w pomieszczeniu, w drugim pomieszczeniu jest aktor, reżyser, operator kamery, a ja tylko widzę to na ekranie, przekaz live. A jeżeli coś mi się nie zgadza, to wparowuję przez te drzwi, czym zaskakuję zawsze aktora, mówię co mam do powiedzenia i wychodzę. Tak więc odbywa się to u nas bardzo profesjonalnie - przekazała za pośrednictwem Jastrząb Post.

Julia Wieniawa w filmie Blanki Lipińskiej?

Ostatnio Wieniawa została zapytana przez wspomniany serwis o to, jak zareagowałaby na potencjalne zaproszenie do filmu Blanki Lipińskiej.

Podałabym jej stawkę - odparła z uśmiechem na twarzy.

A co z konfliktem? Wieniawa twierdzi, że to już przeszłość.

Z Blanką chyba zakopałyśmy tzw. topór wojenny, który gdzieś tam się w jakiś śmieszny sposób pojawił - podkreśliła.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić