Maja Bohosiewicz przestrzega rodziców. Chodzi o księży

98

Maja Bohosiewicz spełnia się nie tylko w roli aktorki. Jest również aktywistką i nie boi się poruszać trudnych tematów. Ostatnio odniosła się do wątku spowiedzi. Wyraźnie dała do zrozumienia, co jej się nie podoba.

Maja Bohosiewicz przestrzega rodziców. Chodzi o księży
Maja Bohosiewicz (AKPA, AKPA)

Maja Bohosiewicz cieszy się sporą popularnością. Ostatnio gwarancją wzrostu rozpoznawalności tej celebrytki stał się program "Love Never Lies". Maja poprowadziła go we współpracy z platformą streamingową Netflix. Produkcja okazała się wielkim hitem.

Bohosiewicz jest bardzo aktywna w przestrzeni internetowej. Pokazuje tam nie tylko swoje życie zawodowe, ale i dzieli się osobistymi refleksjami. Tym razem zabrała głos na temat wiary.

Nie jestem katoliczką, ale część mojej rodziny jest/są. To pierwszy ważny powód. Bardzo szanuje religie innych i chodzę na śluby komunie i chrzty moich bliskich, jeżeli wiem, że to dla nich ważne - mnie to w żaden sposób nie ogranicza czy nie rani, a dla nich jest to przyjemność - oznajmiła na Instagramie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ksiądz o słowach Hołowni. "Wyjdziemy z tego bardzo poobijani"

Maja nie ukrywa, że ma dobre wspomnienia ze szkoły katolickiej. Mimo to postanowiła udostępnić smutne wyznanie Marty Śliwickiej. Blogerka przytoczyła historię z czasów szkolnych. Była w wielkim szoku, kiedy dowiedziała się, że ksiądz fotografował i dotykał dziewczyny w trakcie pracy w Kopenhadze. Opowiedziała poza tym o nieprzyjemnej spowiedzi u tego kapłana. Duchowny wypytywał o... "stosunki z chłopcami".

Maja Bohosiewicz wprost o spowiadaniu dzieci

Maja Bohosiewicz nawiązała również do spowiadania dzieci. Jej słowa można potraktować jak swego rodzaju przestrogę dla rodziców.

Tyle się mówi o chronieniu dzieci przed obcymi, a nadal, nawet ludzie, których uważam za bardzo świadomych, pozwalają obcej osobie na wypytywanie 9-letnich dzieci o ich największe tajemnice - podkreśliła Maja Bohosiewicz w mediach społecznościowych.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić