Majka Jeżowska trafiła na SOR! Co się dzieje z gwiazdą?

2

Bardzo niepokojące informacje na temat Majki Jeżowskiej przekazał Pomponik. Okazało się, że piosenkarka trafiła na szpitalny oddział ratunkowy. Co sprawiło, że wizyta w szpitalu była konieczna?

Majka Jeżowska trafiła na SOR! Co się dzieje z gwiazdą?
Majka Jeżowska (Licencjodawca, AKPA)

Majka Jeżowska musiała skorzystać z pomocy medyków. W środę trafiła na oddział ratunkowy z bardzo niepokojącymi objawami. Dolegliwości bardzo szybko postępowały.

Pomponik ustalił, że doszło do zakażenia salmonellą. W ciągu dnia wokalistka poczuła się wręcz fatalnie.

Majka Jeżowska obudziła się dziś rano z wielką ochotą na kogel-mogel. Szybko przyrządziła sobie ten prosty deser i zaczęła załatwiać swoje sprawy. Niestety, w ciągu dnia zaczęła się fatalnie czuć - przekazał informator serwisu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ewa Chodakowska o obecnej polityce, konkurencji na rynku oraz macierzyństwie

Majka Jeżowska w szpitalu. "Lekarz od razu wiedział"

Jeżowska musiała zmierzyć się z nudnościami, zawrotami głowy i gorączką. W trudnych chwilach otrzymała wsparcie od znajomego. Zareagował wręcz natychmiast.

Nudności, zawroty głowy i gorączka. Jej znajomy, który miał odwieźć ją do pracy, postanowił zmienić kierunek i wybrał się z wokalistką na SOR. Lekarz od razu wiedział, co jest grane - ustalił Pomponik.

Lekarze bardzo szybko ustalili, że mają do czynienia ze salmonellą. Natychmiast wdrożono odpowiednie leczenie. Aktualnie kondycja zdrowotna piosenkarki jest już lepsza, a jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Bliscy Jeżowskiej bardzo się o nią zaniepokoili. Mieli wielkie obawy o rozwój sytuacji. Na szczęście skończyło się na dużym strachu.

Stan zdrowia Jeżowskiej zaczyna się poprawiać, jednak było groźnie. Znajomi artystki bali się o jej życie. Byli zdezorientowani, bo takie zatrucie różnie może się skończyć - podsumowało źródło serwisu.

Niedawno Majka Jeżowska wydała nowy singiel "Skazana". Artystka otwarcie wyznała, że do stworzenia takiego utworu zainspirowały ją osobiste przeżycia.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić