Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|
aktualizacja

Makabryczna wizja Krzysztofa Jackowskiego. "Przyjdzie nam uciekać"

267
Podziel się:

Krzysztof Jackowski po raz kolejny podzielił się fatalnymi przewidywaniami. Wprost stwierdził, że jego wizja jest wręcz "makabryczna". Jasnowidz twierdzi, że część Polski może opustoszeć.

Makabryczna wizja Krzysztofa Jackowskiego. "Przyjdzie nam uciekać"
Krzysztof Jackowski (AKPA)

Krzysztof Jackowski zorganizował kolejną transmisję na YouTube. Popularny jasnowidz mówił słuchaczom, że część Polaków ucieknie z kraju. Jednocześnie zastanawiał się nad tym, dlaczego nie udadzą się w kierunku Niemiec czy też Francji.

Jackowski oceniał, że w krajach biedniejszych "wszystko jest mniej wymieszane i łatwiej zapanować nad spokojem". Jednocześnie podał dwa kierunki, które mogą okazać się zbawienne dla Polaków.

W pewnym momencie z Polski przyjdzie nam uciekać. Przynajmniej ci, co będą mogli, będą uciekać. Wtedy pamiętaj, kieruj się w kierunku Rumunii i Bułgarii - podkreślił jasnowidz.

Podczas transmisji pokazywał też artykuł z TVN24. Odnosił się on do gwarancji bezpieczeństwa, których realizacji od zachodu oczekuje Rosja. Chodzi o konieczność wycofania sił NATO z Rumunii i Bułgarii.

Rosja chce, żeby tam była taka strefa neutralna. (...) Sprawa jest rozwojowa, a to jest żądanie. (...) Wiadomo, że jakby NATO się na to zgodziło, to nie dzieje się to w jednej chwili. Mówiłem państwu, że przyjdzie moment, że widzę po części opustoszałą Polskę. Jest to makabryczna wizja, bo ja jej kompletnie nie rozumiem. Ale uwaga, ja też nie rozumiałem tych dwóch państw - dlaczego Rumunia i Bułgaria? - rozmyślał Jackowski.

Krzysztof Jackowski jest pewny. Czeka nas konflikt

Krzysztof Jackowski jest niemal pewny w sprawie tego, co przyniesie 2021 rok. - Dla mnie ten rok, nie ulega wątpliwości, będzie rokiem rozpoczęcia konfliktu na świecie, wielofazowego. Nie traktujmy tego w sposób taki, w jaki jest to nam przedstawiane w mediach - mówił w trakcie transmisji na YouTube.

Rumunia i Bułgaria raptem pojawiają się i nabiera to jakiegoś sensu. A tyle lat temu mówiłem: "Monika (córka Jackowskiego - dop. red.), przyjdzie moment, że z Polski będziemy musieli uciekać w panice, bo to będzie krótki czas możliwy do tej ucieczki" - dodawał jasnowidz.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(267)
kicha
4 miesiące temu
Niedługo to pisiacy będą uciekać na Escobar, a jak nie zdążą to przyjmie ich Zakład Karny w Białołęce.
Monika
4 miesiące temu
Uważasz się za sasa. Robisz Jungingen z Polaków chłopów rumuńskich. Stąd kierunek.
Patriota
4 miesiące temu
Dobije nas Ochojska.
Patriota
4 miesiące temu
Do tego doprowadziła totalna opozycja.
lucyna
4 miesiące temu
przyjdzie czy nie to i tak polska byla jest i bedzie nedza dnem rkonomicznym na wieki to napewno jest prawda
lucyna
4 miesiące temu
przyjdzie czy nie to i tak polska byla jest i bedzie nedza dnem rkonomicznym na wieki to napewno jest prawda
dziadek mróz
4 miesiące temu
Na lotnisku Szopena już przeprowadzili próby ewakuacji rządu, a na złomowisku samolotów w USA jest przygotowywany kolejny Herkules, który zamówił za mlny. $ nasz złożony z "prawdziwych patriotów, prawdziwych Polaków" rząd. Facet nic nowego nie wymyślił, to wynika z polskiej historii. Wszyscy którzy "narozrabiali" pierwsi emigrowali. Glapiński złota nagromadził, na hulanki, udawanie patriotów, walczyć o wolność? wystarczy na wiele lat.
czarnowidz
4 miesiące temu
Ten to ma zdrowie, mocną wątrobę no i chyba trzustkę. Pytanie do portalu: ile płacicie za te głupoty?? Przepowiem wszystko za 1/4 jego wynagrodzenia.
Kazimierz
4 miesiące temu
Różne bywają przepowiednie -ale w dotychczas przeze mnie czytanych III w.św. ma się od małego państwa zacząć. Ukraina jest raczej duża (w skali Europy) -Polska zresztą też. Bardziej prawdopodobna jest (w tym kontekście) stosunkowo świeża (trochę ponad 100-letnia) przepowiednia Skandynawa, który przepowiedział napaść Rosji na Norwegię (po co?) -ale to też za kilka lat.
Wacek
4 miesiące temu
Na takie odloty można sobie pozwolić tylko w Polsce. W normalnym państwie gość wylądował by u psychiatry !!!
Hogata
4 miesiące temu
"Przyjdzie nam uciekać", noo tobie proroku siódmej wody po kisielu, wizja takowa powinna już dawno przyjść do przestrzeni między usznej.
niuniek
4 miesiące temu
A banderowcy zabiorą nam Rzeszów.
Sien
4 miesiące temu
Teraz to juz mu tylko najazd kosmitow zostal.
Drwal
4 miesiące temu
Rok 2021 już przyniósł nam 3, 4, i 5 falę covida a 2022 to 6, 7, 8, 9, a może i 10. No i totalna bieda czeka klasę średnią. Ktoś musi płacić rachunki Pis-u
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić