Małgorzata Kożuchowska pokazała syna. Zawiódł ją na wielkim wyjściu

51

Małgorzata Kożuchowska, zabrała swojego syna do muzeum, gdzie przeżyła mocne rozczarowanie. Jej 7-letni syn nie docenił jednego z najsłynniejszych malarzy.

Małgorzata Kożuchowska pokazała syna. Zawiódł ją na wielkim wyjściu
Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się wypadem do muzeum. (AKPA, AKPA)

Małgorzata Kożuchowska, mama siedmioletniego Jana Franciszka, od pewnego czasu lubi pokazywać, gdzie z nim bywa. Jeszcze przed Bożym Narodzeniem aktorka zabrała syna na "Dziadka do orzechów" wystawianego w Operze Narodowej.

Małgorzata Kożuchowska pokazuje syna

Wszystkie takie wypady aktorka relacjonuje na Instagramie. Z komentarzy wynika, że do tej pory wszystkie takie aktywności podobały się 7-latkowi.

Sytuacja zmieniła się w Madrycie. Kożuchowska poszła z synem do Muzeum Narodowego Thyssen-Bornemisza, ale siedmiolatek nie docenił obrazów Picassa i powiedział, że się nudzi. Jak dodała aktorka, sytuację uratowały dzieła Salvadora Dalego.

Bezcenne chwile! Nawet jeśli przed obrazem Picassa usłyszysz: "Mamo nudzę się…" zawsze znajdzie się taki malarz, który uratuje sytuację. Tym razem był to … Salvador Dali…i…mission completed! missioncompleted #art #mamaisyn #betogether - napisała Małgosia, pokazując zdjęcia z muzeum.

Małgorzata Kożuchowska w 2008 r. wyszła za dziennikarza Bartłomieja Wróblewskiego. Sześć lat później na świat przyszedł ich syn - Jan Franciszek. Aktorka pilnie strzeże prywatności swojej pociechy i nawet kiedy pokazuje publicznie 7-latka stara się, aby jego twarz była zasłonięta.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Sylwester Trybsonów
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić