Tak Rozenek wygląda naprawdę. Internauci: "Widać realny wiek"

274

Małgorzata Rozenek pochwaliła się kolejnym projektem, pokazując się przy tej okazji w zupełnie naturalnej odsłonie. Pod zdjęciem momentalnie ukazało się mnóstwo komentarzy. - Jak wrzucam zdjęcie z filtrami to źle, jak wrzucam bez - też źle - ubolewała celebrytka.

Tak Rozenek wygląda naprawdę. Internauci: "Widać realny wiek"
Małgorzata Rozenek-Majdan (AKPA)

Małgorzata Rozenek ma co robić. Gwiazda jest zaangażowana w wiele projektów, a ponadto non stop podejmuje się kolejnych wyzwań. Tym razem zaangażowała się w projekt medyczny.

Dziś debiutuje przed Wami w nowej roli. Razem z polskimi i szwedzkimi partnerami biznesowymi postanowiłam zaangażować się w stworzenie platformy telemedycznej. Nasza platforma oferuje konsultacje lekarskie online. Dzięki niej można skorzystać z opieki medycznej przez całą dobę z każdego miejsca na świecie - napisała Rozenek na Instagramie.

Internauci postanowili skomentować fakt, że zdecydowała się promować kolejną inicjatywę. "Czy jest jakiś obszar, którego Pani nie reklamuje? Ubrania, wystrój wnętrz, diety, a teraz medycyna..." - pisał jeden z nich.

Co jeszcze może ogrodnictwo? - dodawał uszczypliwie kolejny komentujący.

Rozenek postanowiła zripostować. "To się nazywa rozwój" - wyjaśniała.

Komentują wygląd Małgorzaty Rozenek. "Coś tu nie wyszło..."

Instagramowicze komentowali też naturalne zdjęcie Rozenek. Nie szczędzili jej przykrych słów. Co pisali?

Widać realny wiek na tym zdjęciu; Oj Gonia, coś ty wymęczona, takie czerwone oczy masz...; Na innych zdjęciach to taka młoda, a tu jakoś staro wyszła. Chyba zapomnieli o retuszu
Jakaś zmęczona wyglądasz
Ojej, trzeba było użyć jakichś filtrów. Coś tu nie wyszło...

Najwidoczniej te komentarze wyprowadziły Małgorzatę Rozenek z równowagi. "Jak wrzucam z filtrami to źle, jak wrzucam bez - też źle" - odpowiedziała hejterom.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić