aktualizacja 

Rozenek bez filtra. Pokazała, jak wygląda naprawdę

319

Małgorzata Rozenek-Majdan jest bardzo zadbaną osobą. Internauci niejednokrotnie doceniali jej wygląd. Ostatnio gwiazda pokazała się im w bardziej naturalnym obliczu. Te migawki mocno zaskakują.

Rozenek bez filtra. Pokazała, jak wygląda naprawdę
Małgorzata Rozenek-Majdan (Instagram)

Nie brakuje takich, którzy twierdzą, że Rozenek-Majdan na siłę chce się odmładzać. Mimo to jest też mnóstwo fanów Małgorzaty. Generalnie celebrytka robi wszystko, by błyszczeć swoim wyglądem.

Rozenek-Majdan konsekwentnie podkreśla, że ma 44 lata. Tutaj jednak pojawiają się spore nieścisłości. Jej szkolni koledzy niegdyś opublikowali zdjęcie ze studniówki w 1988 roku. Potwierdzali jednocześnie, że urodziła się w 1969 roku.

Kiedyś może dowiemy się, czy celebrytka mówi prawdę. Tymczasem uwagę przykuwają jej najnowsze nagrania. Żona Radka Majdana mocno zaskoczyła internautów - wygląda zgoła odmiennie niż zazwyczaj.

Rozenek-Majdan zszokowała. Zdjęcia bez filtra i makijażu

Gwiazda nie przyzwyczaiła nikogo do pokazywania się w takim wydaniu. Nie ma mocnego makijażu, nie ma filtrów... Być może uznała, że to najwyższa pora, by zaprezentować światu swoje codzienne oblicze.

Nowe nagrania Gosi pochodzą z obozu treningowego Anny Lewandowskiej. Być może to wysiłek wpłynął na wizerunek telewizyjnej gwiazdy.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić