Małgorzata Rozenek z Majdanem i synami. Wszyscy trzymają ukraińskie flagi

Małgorzata Rozenek stara się pomagać Ukraińcom od początku wojny wywołanej przez Putina. Jakiś czas temu oznajmiła, że przyjmie do pracy osobę z Ukrainy. Teraz pokazała się z ukraińską flagą. Ale to nie jest czczy gest.

Małgorzata Rozenek z Majdanem i synami. Wszyscy trzymają ukraińskie flagi
Małgorzata Rozenek, jej mąż i synowie zaangażowali się w pomoc Ukraińcom (AKPA, AKPA)

Małgorzata Rozenek jest jedną z wielu gwiazd, które wykorzystują swoje środki finansowe, możliwości biznesowe i zasięgi w sieci, aby pomagać Ukraińcom przybywającym do Polski. Uchodźcy uciekający przed wojną wywołaną przez Rosję szukają sobie w naszym kraju miejsca - stabilnej pracy, mieszkania, szkoły dla dzieci.

Gwiazda telewizji, która ma własną markę odzieżową, dała znać, że przyjmie do pracy osobę z Ukrainy. Ale to nie wszystko. Teraz podziękowała Omenie Mensah za udział w innym, tajemniczym projekcie związanym z pomaganiem ukraińskim dzieciom.

Od początku wybuchu wojny na Ukrainie Omenaa Foundation bardzo aktywnie działa na rzecz pomocy dzieciom z terenów okupowanych, szczególną opieką otaczając dzieci z domów dziecka. Dziękujemy Omenie Mensah, że mogliśmy całą rodziną, stać się częścią, tego wyjątkowego projektu - napisała Rozenek w sieci.

O co konkretnie chodzi? Więcej szczegółów Rozenek ma przekazać już niebawem. Teraz pokazała zdjęcie z sesji, w której wzięła udział razem z mężem i synami. Cała piątka pozowała ubrana w dżinsowe stroje, z flagami Ukrainy w dłoniach.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Polskie gwiazdy angażują się w pomoc uchodźcom z Ukrainy. Dają przykład innym
Autor: AKG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić