aktualizacja 

Małgorzata Socha pokazała dzieci w reklamie. Wyjawia czemu to zrobiła

11

Po wielu latach Małgorzata Socha zdecydowała się pokazać swoje dzieci. W rozmowie z Jastrząb Post wyjawiła, dlaczego tak długo ukrywała twarze pociech i czy w przyszłości będziemy mogli oglądać je częściej.

Małgorzata Socha pokazała dzieci w reklamie. Wyjawia czemu to zrobiła
Małgorzata Socha opowiedziała o swojej rodzinie. (AKPA, AKPA)

Małgorzata Socha jest jedną z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Zyskała niemałą popularność dzięki takim serialom jak "Na Wspólnej" czy "Przyjaciółki". Pojawia się także w polskich komediach romantycznych, a od kilku lat reklamuje biżuterię.

Małgorzata Socha pokazała swoje dzieci

Małgorzata Socha jest żoną Krzysztofa Wiśniewskiego i mamą trojga dzieci: Basi, Zosi oraz Stasia. Niedawno cała rodzina wzięła udział w świątecznej kampanii marki biżuteryjnej. Aktorka po raz pierwszy pokazała światu swoje pociechy.

Małgorzata Socha wyznała, że dzieci same namówiły ją na ten projekt. Same także zasygnalizowały, że są gotowe pokazać twarze w mediach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Julia Wieniawa odpowiada Janowi Peszkowi
Dzieci bardzo się cieszyły i w sumie to one nas namówiły, aby wziąć udział w tej kampanii. Przede wszystkim w końcu powiedziały, że nie będą występowały tyłem, plecami, głową. Że one chcą być widoczne, więc to była w sumie ich decyzja. To było urocze - powiedziała dla Jastrząb Post.

Aktorka zdradziła także, że prawdopodobnie nie będzie to ostatni projekt z udziałem dzieci. W przyszłości będą grać więcej, a zarobione pieniądze będą odkładane na łatwiejszy start w dorosłość. Małgorzata Socha w rozmowie z portalem podkreśliła, że nie przejmuje się licznymi opiniami innych ludzi na ten temat.

Cieszę się, że reklama się podoba. Jest taka, jak my jesteśmy, czyli spontaniczna, radosna i kręcona u nas w domu. Dzieci odnalazły się zaskakująco dobrze. Ja byłam pod wrażeniem. Na początku podchodziliśmy do tego projektu z duszą na ramieniu, ale dzieci zaskoczyły nas wszystkich. Były bardzo dzielne - dodała aktorka.
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić