aktualizacja 

Mandaryna wyrzucona z Tindera. Oto powód

56

Była żona Michała Wiśniewskiego - Marta, szerzej znana jako Mandaryna, jakiś czas temu założyła konto na Tinderze. Jej konto zostało jednak zablokowane. Dlaczego?

Mandaryna wyrzucona z Tindera. Oto powód
Marta Wiśniewska (Instagram, Marta Wiśniewska)

Marta Wiśniewska karierę w show-biznesie zaczynała jako choreografka i tancerka w zespole "Ich Troje". W krótkim czasie artystkę połączyło uczucie z Michałem. Ślub pary odbił się szerokim echem w mediach. Nieco później Wiśniewscy powitali na świecie syna Xaviera i córkę Fabienne.

Wiśniewska nagrała kilka piosenek, jednak postanowiła jednak skoncentrować się przede wszystkim na tańcu - w 2007 otworzyła szkołę tańca Mandaryna Dance Studio. Dziś pracuje jako instruktorka tańca oraz choreografka.

W sferze zawodowej z pewnością może mówić o spełnieniu. A jak jest ze sprawami prywatnymi? W zeszłym roku rozstała się z partnerem i teraz szuka swojej drugiej połówki. W programie "Plejada Live" przyznała, że miała nawet konto na Tinderze.

Zostałam wywalona z tamtego miejsca, bo myśleli, że się pod siebie podszywam. Rozumiem, że wielu mężczyzn zgłosiło ten profil, że jest fejkowy. Cieszę się, że tak stanęli w mojej obronie, tylko to było moje konto. To nie jest takie proste w moim przypadku - podkreśla.

"Zaakceptować siebie"

"Mandaryna" szuka drugiej osoby, w której miałaby oparcie. Podkreśla jednak ważną rzecz: kluczową cechą do szczęścia jest zaakceptowanie własnej osoby.

Stanąć przed lustrem i powiedzieć sobie: "Jesteś fajną babką albo fajnym facetem, idź naprzód, rób swoje, to co ci się w życiu przydarzy, to bądź na to otwarty - dodała.
Zobacz także: Rafalala dzieli się kolejnym tajemniczym nagraniem. Jaki aktor ją odwiedził?
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić