aktualizacja 

Mann miał trzy żony. Ostatnia musi go pilnować

10

25 stycznia 2023 roku Wojciech Mann obchodzi 75. urodziny. Wiele osób kojarzy go z programów muzycznych czy radiowej Trójki. Mało kto zdaje sobie jednak sprawę z tego, że dziennikarz aż trzykrotnie był żonaty! Co wiadomo na temat jego życia prywatnego?

Mann miał trzy żony. Ostatnia musi go pilnować
Wojciech Mann ostro o Monice Richardson i jej mądrościach w kolorowej prasie. Zrobiło się nieprzyjemnie? (AKPA, AKPA)

Wojciech Mann to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych dziennikarzy muzycznych w Polsce. Przez wiele lat jego głos można było usłyszeć w radiowej Trójce. Widzowie pokochali go natomiast za prowadzenie "Szansy na sukces".

Obecnie Mann pracuje w Radiu Nowy Świat. Tę rozgłośnię założył z kilkoma byłymi pracownikami radiowej Trójki.

Mann bardzo strzeże swojej prywatności. Praktycznie w ogóle się na ten temat nie wypowiada. Wiadomo co prawda, że był trzykrotnie żonaty, ale nie ma informacji o tym, kim były dwie pierwsze wybranki dziennikarza.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Julia Wieniawa o relacji z Mateuszem Banasiukiem

O pierwszej żonie delikatnie wspomniał w wywiadzie dla "Gali" z 2008 roku. - Poczułem się staro, gdy zrozumiałem, czym jest odpowiedzialność. Tak w okolicach "30". Pierwsze małżeństwo było dla mnie takim progiem. Wtedy dojmująco zrozumiałem, że nie mogę już być wolnym elektronem. Wydoroślałem. Troszeczkę - mówił wtedy.

Gdy został zapytany o przyczyny rozpadu pierwszego małżeństwa, odpowiedział bardzo dyplomatycznie. - Będę łagodny dla mojej byłej żony: nie dojrzeliśmy. Obydwoje - zaznaczał.

Kim jest trzecia żona Wojciecha Manna?

Trzecią żoną Wojciecha Manna została Ewa Bańska. Dziennikarz poślubił ją na przełomie lat 80. i 90. W rozmowie z "Rewią" Bańska zdradziła, że Mann zaimponował jej "niebanalną strukturą swojego ciała". Odnosiła się też do komentarzy, że Wojciech "sapie i siorbie" podczas audycji.

A mnie zaimponował tym, że w domu ani nie sapie, ani siorbie. Dlatego, nawet gdybym chciała, nie miałabym powodu, by się z niego wyśmiewać. Co nie znaczy, że jestem wobec męża bezkrytyczna - tłumaczyła Bańska.

Małżeństwo ma jednego syna - Marcina. W jednym z wywiadów Wojciech Mann tłumaczył, że zawsze dawał mu dużo wolności. Jedno jednak "wymusił".

Jest jedna zasada, której nie wolno mu łamać. To jest urywanie się kontaktu. Jeżeli mamy komórki, to nie ma tłumaczenia, że telefon się rozładował. To jest dla mnie zupełnie niewybaczalne - podkreślał Mann.

Niedawno ujawnił też, że w pewnym aspekcie jest pilnowany przez żonę. - Pilnuje, żebym się nie napchał. Mam problemy z wagą, zwłaszcza odkąd rzuciłem palenie - przekazał Wojciech Mann za pośrednictwem czasopisma "Show".

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić