Manowska wrzuciła zdjęcie ze szpitala. Ważny apel z onkologii

6

Marta Manowska opublikowała w sieci zdjęcie, które zostało wykonane w szpitalu. Z oddziału onkologicznego Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie zwróciła się do swoich fanów. Prezenterka Telewizji Polskiej potrzebuje ich pomocy.

Manowska wrzuciła zdjęcie ze szpitala. Ważny apel z onkologii
Marta Manowska (Licencjodawca, AKPA)

Niemałą popularność Marcie Manowskiej zagwarantowała rola prowadzącej programy "Rolnik szuka żony" czy "Sanatorium miłości". Swoją pozycję stara się wykorzystywać nie tylko do celów zarobkowych. Gwiazda działa również charytatywnie.

Od 2017 roku Manowska angażuje się w akcje na rzecz Fundacji Herosi. Poza tym gwiazda od wielu lat odwiedza pacjentów kliniki onkologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Każdorazowo próbuje zarażać dzieci i ich rodziców pozytywną energią. Na tym jednak nie koniec. Celebrytka wręcza im również rozmaite podarunki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Gigantyczny, nieoperacyjny". Ojciec czterech córek walczy z rakiem

Ostatnio Manowska opublikowała na instagramowym profilu wyjątkowe zdjęcie. Ta migawka została wykonana na szpitalnym korytarzu. Przedstawicielka TVP postanowiła przedstawić 17-letniego Oliviera. Jednocześnie zaapelowała o pomoc.

Marta Manowska apeluje ws. Oliviera

Manowska nie kryje sympatii do 17-latka. "Taki Jeden mi się na oddziale przypałętał i nie chce się odczepić. Lubię Go za to, że jest ambitny. Uwielbiam za to, jak jest pozytywny. Kocham Jego czarny humor i rozmowy z Nim. Wokół obudowało się na oddziale wspaniałe grono, już chyba mogę tak powiedzieć, przyjaciół. Ostatnio od Mikołaja, przez Gwiazdkę i styczeń spędzamy ze sobą całkiem sporo czasu. Oliwier chce zostać lekarzem, być Herosem" - napisała gwiazda.

Ma też inne plany, których nie zdradzę, bo jak to się mówi, nie będę spojlerować. Rzućcie okiem na zbiórkę. Możemy Mu pomóc szybko się pozbierać. Ma ku temu wszystko — siłę, zawziętość i upór, przyjaciół. Wspaniałą rodzinę. Do dzieła! Oliwier, Ty wiesz - dodała.

W listopadzie ubiegłego roku Oliwier poznał koszmarną diagnozę. Lekarze wykryli u niego nowotwór złośliwy - mięsak z rodziny Ewinga, guz okolicy X międzyżebrza po lewej stronie. Przed chłopakiem wielomiesięczne leczenie, które jest bardzo kosztowne. Rodzice 17-latka chcą uzbierać 800 tysięcy złotych na jego dalszą walkę o powrót do zdrowia. W tym celu założyli internetową zbiórkę.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić