Marcelina Zawadzka o rozstaniu Fabijańskiego i Maffashion. "To jest ten problem"

8

Rozstanie Julii "Maffashion" Kuczyńskiej i Sebastiana Fabijańskiego wstrząsnęło wszystkimi osobami, które kibicowały parze. Początkowo wydawało się, że winę ponosi aktor, który rychło zaczął obwiniać blogerkę. Teraz głos zabrała Marcelina Zawadzka.

Marcelina Zawadzka o rozstaniu Fabijańskiego i Maffashion. "To jest ten problem"
Marcelina Zawadzka dobrze zna Julię "Maffashion" Kuczyńską (AKPA, AKPA, Podlewski)

Marcelina Zawadzka jest wieloletnią znajomą Maffashion, miała także okazję zapoznać się z Sebastianem Fabijańskim. Dziennikarka przyznała w rozmowie z portalem Pomponik.pl, że dobrze wie, jak muszą się czuć niegdysiejsi narzeczeni, ponieważ sama doświadczyła przykrego zakończenia związku.

Rozstanie Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego. Marcelina Zawadzka zabrała głos

Zawadzka odniosła się do oskarżeń, jakimi Sebastian Fabijański publicznie obrzucił swoją byłą partnerkę i zarazem matkę jego dziecka. Dziennikarka wyraziła ulgę, że kiedy ona rozstawała się z ukochanym, postanowiła trzymać buzię na kłódkę i nie komentować spraw osobistych ani w telewizji, ani internecie.

Powiem tak: Miałam możliwość powiedzenia oficjalnie o tym, jak mnie kiedyś ktoś bardzo skrzywdził i cieszę się, że tego nie zrobiłam. Było mi przykro, ale cieszę się, że zatrzymałam to dla siebie. (...) Tutaj wszystko wyszło i to jest ten problem – podsumowała Marcelina Zawadzka (Pomponik.pl).

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Ida Nowakowska zapewnia, że nie potrzebuje niani w przeciwieństwie do Maffashion

Marcelina Zawadzka wyraziła obawę o uczucia synka Fabijańskiego i Kuczyńskiej, czyli Bastiana. Mimo że chłopiec jest jeszcze bardzo mały, w przyszłości może natrafić na artykuły o tym, jakimi oskarżeniami obrzucali się jego rodzice w trakcie rozstania.

Ja już na myśl o tym się zaczynam empatycznie stresować i to jest przykre, że ich synek to kiedyś przeczyta – wyraziła obawę o chłopca Marcelina Zawadzka, cytowana przez pomponik.pl.

Dziennikarka zaapelowała do opinii publicznej, aby pozostawiono w spokoju zarówno Maffashion, jak i Sebastiana Fabijańskiego. Zwróciła uwagę na fakt, że obojgu jest przykro z powodu zamieszania, które zapanowało w świecie show-biznesu z powodu ich rozstania. Jednocześnie Zawadzka, mimo że zna życie aktora i blogerki od kulis, nie chce dzielić się swoją wiedzą.

Ich bym chciała zostawić w spokoju. I tak wszyscy się tym karmią. Czuję, że oni to przeżywają. Mam przyjaciółkę wspólną, która jest blisko z Maffashion, ale nic nie powiem – podsumowała Marcelina Zawadzka.
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić