Marcin Hakiel ma już nową partnerkę? Zupełnie inna niż Kasia Cichopek

39

Marcin Hakiel podsyca plotki dotyczące jego nowego związku. Ostatnio wrzucił do sieci fotkę, na której pozuje z tajemniczą blondynką. Coraz więcej wskazuje na to, że tancerz znalazł szczęście właśnie u jej boku.

Marcin Hakiel ma już nową partnerkę? Zupełnie inna niż Kasia Cichopek
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel są już po rozwodzie (AKPA)

Małżeństwo Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela przeszło już do historii. Jakiś czas temu tancerz pochwalił się natomiast spotkaniem z kobietą, którą poznał na Instagramie.

Teraz natomiast coraz chętniej publikuje fotki z tajemniczą blondynką. Pod jedną z nich zamieścił filozoficzny podpis.

Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu - napisał pod zdjęciem z tajemniczą blondynką.

Po rozstaniu z Cichopek Hakiel mocno uaktywnił się w sieci. Niektórzy uważają, że tancerz w ten sposób szuka atencji. Wszystko za sprawą tego, że nie do końca radzi sobie z nową sytuacją.

Niedawno Hakiel pokazał w internecie zdjęcia, na których było widać, jak spędza popołudnie z córką, nieznajomą kobietą i pewną dziewczynką. Teraz ponownie podsycił plotki. Czy blondynka z poniższego zdjęcia rzeczywiście zdobyła jego serce? Na podstawie tej fotografii można wywnioskować, że jest przeciwieństwem Kasi Cichopek - choćby za sprawą blond włosów.

Kasia Cichopek mówi o wychowywaniu dzieci

Co istotne, Kasia Cichopek i Marcin Hakiel są gotowi na współpracę. Wszystko ze względu na dobro dzieci. Para już jakiś czas temu zgłosiła się do sądu z gotowymi rozwiązaniami dotyczącymi podziału majątku i opieki nad pociechami.

Na temat dzieci Cichopek wypowiadała się kilka tygodni temu w rozmowie z "Dobrym Tygodniem". Wówczas z jej ust padły bardzo ważne słowa.

Chcemy być przede wszystkim rodzicami wspierającymi, którzy zapewniają miłość i bezpieczeństwo. Pragniemy umacniać pasje naszych dzieci. Dużo z nimi rozmawiamy i jesteśmy żywo zainteresowani ich życiem - mówiła popularna aktorka.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel nie zamierzają kłócić się o dzieci. W tym aspekcie - jak wynika z oficjalnego przekazu - wręcz łączą siły.

Zobacz także: Były prezes TVP: Jedna osoba podobała się Kurskiemu zawsze
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić