Marcin Hakiel pokazał zdjęcie z synem. Internauci nie mają wątpliwości

15

Katarzyna Cichopek zabrała córkę na wakacje. Marcin Hakiel opiekuje się natomiast synem. Korzystając z wolnego czasu, zabrał pociechę na wystawę. Wspólne wyjście zostało oczywiście udokumentowane, a fotka trafiła na Instagram. Śmiało można mówić o dużym podobieństwie między Marcinem i jego dzieckiem.

Marcin Hakiel pokazał zdjęcie z synem. Internauci nie mają wątpliwości
Marcin Hakiel (Instagram)

Rok temu Polskę okrążyła szokująca informacja. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poinformowali o rozwodzie. Po rozpadzie małżeństwa celebryci podzielili się majątkiem i ustalili, jak będzie wyglądać opieka nad dziećmi.

Co tydzień pociechy spędzają czas z jednym z rodziców. Ostatnio Marcin Hakiel opiekował się synem. Tancerz postanowił zabrać Adama na wystawę edukacyjną. Za pośrednictwem mediów społecznościowych podzielił się fotką z tego wspólnego wyjścia.

Widoczne jest duże podobieństwo między synem i ojcem. Śmiało można stwierdzić, że Adam wdał się w tatę. Na uwagę zasługuje również fakt, że obydwaj noszą podobne fryzury.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Mikołaj Roznerski wprost. "Teatr mi zabrał połowę pensji"

Hakiel nie po raz pierwszy pokazał zdjęcie z synem. Kilka tygodni temu upublicznił migawkę, na której zapozowali razem w takich samych okularach. Wówczas fani pokusili się o mnóstwo komentarzy. Nie mieli wątpliwości ws. podobieństwa.

Wyglądacie jak bracia.
Syn jest bardzo podobny do taty! Widać, że jest pan dobrym tatą.
Jak dwie krople wody - można było przeczytać w komentarzach.

Kasia Cichopek nie zabrała syna na wakacje

Katarzyna Cichopek postanowiła zabrać córkę na wakacje. Niektórzy zastanawiali się, dlaczego pominęła syna. O powodach prezenterka i aktorka opowiedziała "Super Expressowi".

Od dwudziestu lat, w kwietniu wyjeżdżam z Polski na krótki urlop. To taka moja tradycja. W tym roku jadę tylko z Helenką tam gdzie jest ciepło i gdzie możemy być anonimowe. Adaś przygotowuje się do egzaminu ósmoklasisty, postanowił, że zostaje i skupi się na nauce - zaznaczyła.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić