aktualizacja 

Marcin Hakiel przed kamerami. Pierwszy wywiad o rozstaniu z Cichopek

7

Marcin Hakiel postanowił opowiedzieć przed kamerą o rozstaniu z Katarzyną Cichopek. To będzie jego pierwszy wywiad na ten temat. Fani byłej już pary mogą być zaskoczeni, biorąc pod uwagę treść oświadczenia o zakończeniu małżeństwa.

Marcin Hakiel przed kamerami. Pierwszy wywiad o rozstaniu z Cichopek
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel (AKPA)

Zanosi się na przełomowe informacje na temat rozstania Kasi Cichopek i Marcina Hakiela. Tancerz postanowił zabrać głos w tej sprawie. Porozmawia o tym z Aleksandrą Kwaśniewską.

Hakiel zachęcił do oglądania programu. Na InstaStories dodał filmik, do którego załączył dość tajemniczy napis.

Trochę słodko, trochę kwaśno - zaznaczył.

Nie wiadomo, jak należy to interpretować. Być może na myśli miał wyznania o swoim życiu miłosnym, a może po prostu nawiązał do samej Aleksandry Kwaśniewskiej.

Marcin Hakiel postanowił się otworzyć. Kiedy emisja wywiadu?

Decyzję o rozstaniu Kasia Cichopek i Marcin Hakiel podali za pośrednictwem mediów społecznościowych. Opublikowali wspólne oświadczenie.

Podjęliśmy razem decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na nie, prosimy o uszanowanie naszej prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować - pisali.

Cichopek rzeczywiście nabrała wody w usta. Hakiel natomiast mocno uaktywnił się na Instagramie i co jakiś czas nawiązywał do Kasi. Czy teraz przekaże jakieś zupełnie nowe informacje?

Program "Miasto kobiet" z udziałem Hakiela zostanie wyemitowany w niedzielę, 24 kwietnia o godz. 12:30 na TVN Style. Powtórka tego samego dnia o 22:15.

Zobacz także: Dom kopułowy za 330 tys. zł pod klucz. Właściciel zbudował go sam
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić