Marcin Mroczek apeluje o pomoc. Ogromne straty!

632

Marcin Mroczek przeżywa trudne chwile. Wszystko za sprawą problemów, z którymi musi się zmierzyć. Aktor szuka pomocy i właśnie dlatego zwrócił się choćby do swoich fanów. Czy zdoła wyjść z opresji obronną ręką?

Marcin Mroczek apeluje o pomoc. Ogromne straty!
Marcin Mroczek (Licencjodawca, AKPA)

Marcin Mroczek ma niewątpliwie wielu fanów. Ogromną popularność przyniosła mu rola Piotra Zduńskiego w serialu "M jak miłość". Za sprawą tej produkcji w polskich domach gości od 2000 roku!

Ostatnio Marcina spotkał spory problem. O swoich udrękach poinformował za pośrednictwem facebookowego profilu brata Rafała.

Dzisiaj korzystam z profilu mojego brata, bo kilkanaście dni temu Facebook zablokował mój prywatny profil "Marcin Mroczek". A z nim dostęp do @instagram i oficjalnej strony na FB - przekazał wyraźnie niepocieszony Piotr Zduński z "M jak miłość".

Marcin Mroczek szuka pomocy

Mroczek podczas krótkiego nagrania zdradził, że początkowo postąpił zgodnie z procedurą Facebooka. Wysłał zdjęcie swojego dowodu osobistego, licząc na to, że sprawa szybko zostanie rozwiązana, a konta znów trafią w jego ręce.

Niestety, nic z tego. Skutek był odwrotny do zamierzonego - przedstawiciele Facebooka na stałe zablokowali tego aktora! Właśnie dlatego Marcin zwrócił się do internautów.

Niektórzy doradzali, żeby być wytrwałym i walczyć do końca. Być może znajdziecie trochę czasu i pomożecie zgłosić ten problem. Moje konto było zarejestrowane pod nick: Marcin Mroczek i mail: mroniek.m@gmail.com - podsumował.

W walce o odzyskanie konta wspierają go między innymi koleżanki z "M jak miłość". W potrzebie nie zostawiły go między innymi Katarzyna Cichopek czy Anna Mucha. Na razie nie wiadomo, co doprowadziło do tego, że Marcin Mroczek stracił dostęp do konta. Fakty są jednak takie, że teraz nie może swobodnie kontaktować się ze swoimi fanami... Czas pokaże, czy aktorowi uda się coś z tym zrobić.

Zobacz także: Niezwykłe atrakcje Dolnego Śląska. "Kraina, która rozpala zmysły"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić