Marek Sierocki o szansach Ochmana na wygraną w Eurowizji. Szczera odpowiedź

Marek Sierocki zdradził, kto jest jego faworytem na tegorocznej Eurowizji. Dziennikarz muzyczny pochwalił występ Krystiana Ochmana, ale jego zdaniem największe szanse na zwycięstwo ma reprezentacja innego kraju.

Marek Sierocki o szansach Ochmana na wygraną w Eurowizji. Szczera odpowiedź
Marek Sierocki kibicuje Krystianowi Ochmanowi. (AKPA, Instagram)

Marek Sierocki to jeden z najpopularniejszych polskich dziennikarzy muzycznych. Podobnie jak w tamtym roku komentuje dla TVP konkurs Eurowizji w Polsce. W wywiadzie dla "Faktu" dziennikarz przyznał, że bardzo kibicuje Krystianowi Ochmanowi. Sierocki uważa, że Polak jest urodzonym artystą.

Najmocniej trzymam kciuki za Krystiana Ochmana. Jego występ w koncercie półfinałowym, a także na próbie generalnej, którą oceniają jurorzy, był fantastyczny. Chłopak ma we krwi śpiewanie, niepotrzebna mu cała otoczka, najważniejszy jest jego głos i to, co jest ważne, co wyczuwają ludzie, że ten głos płynie prosto z serca, czuje się emocje w jego śpiewaniu i taką prawdę, która w muzyce jest mega ważna. I Krystian ma to w genach - powiedział Marek Sierocki w rozmowie z "Faktem".

Zdaniem Sierockiego Krystian Ochman jest pierwszym tak utalentowanym reprezentantem naszego kraju od czasów Edyty Górniak. Wiele mówi się jednak o tym, że na wyniki w konkursie Eurowizji ma wpływ sytuacja na świecie. Według Sierockiego to reprezentanci Ukrainy mają największe szanse na wygraną.

No ale Krystian to nie jedyny faworyt do zwycięstwa, według opinii bukmacherów, zwyciężą reprezentacji Ukrainy. Do tego jest też jakaś otoczka polityczna, czyli wojna na Ukrainie, ale myślę, że muzycznie jest to też bardzo udany utwór, zrobiony w bardzo oryginalny i nowoczesny sposób, to nie jest naciągane, to jest prawdziwe i chłopaki na scenie prezentują się naprawdę wyśmienicie - tłumaczył Sierocki.

Poza Polakiem faworytami dziennikarza są też reprezentantki Hiszpanii i Szwecji.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Rafał Brzozowski ocenia szanse Krystiana Ochmana podczas tegorocznej Eurowizji
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić