Sceny w samochodzie. Cichopek pokazała kulisy "M jak miłość"

336

Katarzyna Cichopek jest bardzo aktywną kobietą. Z powodzeniem godzi opiekę nad dziećmi z pracą. Oprócz "Pytania na śniadanie", prowadzi również swój biznes i gra w "M jak miłość". W sieci Kasia Cichopek pokazała kulisy nagrywania serialu. Tak powstają sceny w samochodzie.

Sceny w samochodzie. Cichopek pokazała kulisy "M jak miłość"
Cichopek pokazała kulisy "M jak miłość". Tak nagrywa się sceny w samochodzie (AKPA, AKPA)

Katarzyna Cichopek od lat wciela się w Kingę w "M jak miłość". Fani serialu nie wyobrażają sobie kultowej produkcji bez tej postaci. I choć wokół aktorki narosło ostatnio wiele kontrowersji, wierni obserwatorzy wspierają idolkę w trudnych chwilach.

Niedawno była partnerka Marcina Hakiela podziękowała internautom za wsparcie, które od nich dostaje. Wyznała też, że przechodzi przez ciężki czas. Mimo to, nie poddaje się i regularnie dzieli się z fanami kulisami swojej pracy w TVP.

Tym razem Katarzyna Cichopek zaprezentowała kulisy nagrań do "M jak miłość". Zabrała fanów na plan serialu i zdradziła, jak tworzenie słynnej produkcji wygląda "od kuchni".

Cichopek pokazuje, jak kręci się filmowe sceny w samochodzie

Ja idę na plan, za chwilę rozpoczynam charakteryzację. Bądźcie ze mną, pokażę wam kulisy - mówiła Cichopek na InstaStories.

Gwiazda zaprezentowała, jak wygląda hala zdjęciowa, w której nagrywany jest serial. Jest tam pełno zdjęć, które udało się zrobić przez lata tworzenia "M jak miłość".

Oprócz tego obserwatorzy Katarzyny Cichopek zobaczyli, jak nagrywa się sceny w samochodzie.

Dzisiaj nagrywamy jazdę samochodem. (...) Nagraliśmy już dwie pierwsze sceny, teraz zatrzymujemy się na poboczu i będziemy kontynuować nagrania - relacjonowała gwiazda. Obok niej w aucie zasiadła... Anna Mucha!

Na koniec Cichopek zaprezentowała w całej okazałości przyczepę, na której jedzie auto, sprzęt oraz ekipa filmowa.

Właśnie samochód opuszcza lorę. To jest ten wielki samochód, który ciągnie przyczepę, na której właśnie zamontowane są kamery, samochód i cała reżyserka - wyjaśniła aktorka.
Zobacz także: Iga Krefft o dziecięcej karierze: "Nie wiedzą, jak pracować z dziećmi"
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić