Marianna Schreiber o aborcji. Żona ministra PiS zaskakuje

26

Marianna Schreiber, żona ministra z PiS, zdobyła się na zaskakujące słowa dotyczące aborcji. Jak powiedziała, wspiera ona postulaty Strajku Kobiet. "Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której byłabym zmuszona urodzić dziecko, które nie przeżyje" - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem".

Marianna Schreiber o aborcji. Żona ministra PiS zaskakuje
Marianna Schreiber (Instagram)

O Mariannie Schreiber zrobiło się głośno, kiedy zgłosiła się do popularnego show TVN "Top Model". Jak przyznała na wizji, zrobiła to bez wiedzy swojego męża Łukasza Schreibera — ministra z ramienia partii Prawo i Sprawiedliwość.

Marianna Schreiber o aborcji: Chcę wspierać kobiety

Łukasz Schreiber nie komentuje udziału żony w popularnym programie. Ta zaś nie przestaje zaskakiwać. W rozmowie z "Super Expressem" powiedziała coś, co może się nie spodobać mężowi. Marianna poruszyła temat aborcji.

Okazuje się, że żona ministra z PiS wspiera Strajk Kobiet. Kobieta nawet zamieszczała w mediach społecznościowych zdjęcia z błyskawicą. Wspiera też postulaty kobiet dotyczące aborcji. "Oczywiście, że chcę wspierać kobiety. Wiem, czego sama potrzebuję i czego sama bym nie chciała" - powiedziała modelka "Super Expressowi".

Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której byłabym zmuszona urodzić dziecko, które nie przeżyje – powiedziała Marianna "Super Expressowi".
Trwa ładowanie wpisu:instagram

"Nie sprzyja karierze męża"

Jak wyznała Schreiber w jednej z wcześniejszych rozmów, zdaje ona sobie sprawę, że "swoim zachowaniem nie sprzyja karierze męża". - Ale mój mąż wie, że ja też mam swoje potrzeby. I uważam, że Łukasz jako osoba, która darzy mnie miłością, też to zrozumie — stwierdziła żona Łukasza Schreibera.

Kim jest mąż Marianny Schreiber?

Łukasz Schreiber to poseł PiS i minister w rządzie Mateusza Morawieckiego. Ma 34 lata, pochodzi z Bydgoszczy i jest synem innego polityka Grzegorza Schreibera. Schreiber junior uważany jest za jednego z najbliższych współpracowników premiera.

Jest przewodniczącym Stałego Komitetu Rady Ministrów, sekretarzem Rady Ministrów i przewodniczącym zespołu ds. programowania prac rządu. Z tego powodu określa się go "małym premierem", odpowiedzialnym za ustawy, którymi zajmuje się rząd.

Zobacz także: Jednoznaczna ocena TVP. "Reduta propagandowa Kurskiego”
Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić