19-latka poślubiła 61-latka. Rodzice zadzwonili na policję

465

Audrey Cheyenne-Smiley Moon powiedziała, że ​​jej rodzice byli tak niezadowoleni, kiedy po raz pierwszy poznali 61-letniego Kevina, że ​​wezwali policję. Para jest teraz w związku małżeńskim i planuje mieć dziecko.

19-latka poślubiła 61-latka. Rodzice zadzwonili na policję
19-letnia Audrey z 61-letnim mężem (Instagram)

Nastoletnia Audrey Cheyenne-Smiley Moon poślubiła 61-letniego mężczyznę z dwójką dzieci. Jej rodzice byli na początku tak niezadowoleni, że zadzwonili na policję, gdy zobaczyli go po raz pierwszy.

Połączyły ich wspólne pasje

Poznali się na portalu randkowym Badoo, 9 stycznia 2020 r. Pomimo dzielącej ich różnicy 42 lat, młodą kobietę zainteresowała biografia mężczyzny. 61-latek jest weteranem, który pracował dla żandarmerii wojskowej, zupełnie jak ona.

W ciągu kilku miesięcy "randkowania" online oficjalnie stali się parą. W lipcu 2020 roku spotkali się osobiście. Wtedy też miał miejsce ich pierwszy pocałunek.

Byłam zarówno podekscytowana, jak i zdenerwowana widząc go - mówi 19-latka.

Para zgodnie przyznaje, że to była miłość od pierwszego wejrzenia. Ani Audrey, ani Kevin nie byli wcześniej w związku z tak dużą różnicą wieku, jednak uważają, że nie ma to znaczenia, ponieważ mają wiele wspólnego i łączy ich głęboka więź.

Przed spotkaniem z Audrey, Kevin był żonaty przez 19 lat. Jego dzieci mają 16 i 23 lata. i  akceptują związek ojca. Nie tak łatwo było jednak z rodzicami Audrey.

Młoda kobieta ukrywała związek

Ponieważ Kevin jest starszy od obojga jej rodziców, mających 38 i 43 lata, początkowo Audrey utrzymywała związek w tajemnicy przed rodziną. Decyzja, by im o tym powiedzieć, zapadła jednak w sierpniu zeszłego roku.

Rodzice dziewczyny, gdy poznali Kevina, wezwali policję. Chcieli zniszczyć ten związek.

Przez trzy dni krzyczeli na niego za każdym razem, gdy mnie odwiedzał, i robili wszystko, co w ich mocy, aby mu powiedzieć, jaki jest okropny, że mnie kocha - wspomina dziewczyna.

Mężczyzna jednak cierpliwie to znosił i udowodnił rodzicom ukochanej, że jego uczucia do niej są szczere. Dziś już się lubią i wspominają tamtą sytuację z uśmiechem.

1 sierpnia 2021 para uciekła i wzięła ślub w małej kaplicy w Nevadzie. Teraz planują wspólną przyszłość. Gdy w przyszłym roku mężczyzna przejdzie na emeryturę, zamieszkają razem. Planują też podróżować kamperem, mieć psa i oczywiście... założyć rodzinę.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić