aktualizacja 

Marianna Schreiber rapuje. "Nie dało się tego zrobić gorzej"

59

Marianna Schreiber po raz koleiny zwróciła na siebie uwagę internautów. Tym razem żona ministra PiS opublikowała teledysk do utworu muzycznego, w którym rapuje o polskiej polityce, wisząc na osiedlowym trzepaku. Słuchacze nie zostawili na celebrytce suchej nitki.

Marianna Schreiber rapuje. "Nie dało się tego zrobić gorzej"
Kadr z teledysku do piosenki "Polityczny dramat" (YouTube, Marianna Schreiber)

Marianna Schreiber przeszła krętą drogę od momentu, kiedy wystąpiła w programie TVN "Top Model". Żona ministra PiS Łukasza Schreibera zyskała popularność głównie dzięki temu, że - jak twierdziła - nie zgadzała się w pełni z poglądami ugrupowania, do którego przynależy jej wybranek.

Schreiber głośno mówiła m.in. równouprawnieniu, a także brała udział w rozmaitych wydarzeniach społeczno-politycznych, z którymi partii rządzącej nie jest po drodze. W maju poinformowała o założeniu własnej partii "Mam Dość 2023". - Szerzymy konstytucyjne prawo do wolności, tolerancji, pluralizmu - mówiła, tłumacząc założenia ugrupowania.

W pewnym punkcie swojej politycznej "kariery" Schreiber zmieniła narrację. W mediach społecznościowych zaczęła zachęcać do udziału w Narodowym Marszu dla Życia i Rodziny, a w ostatnim czasie zachwycała się też kolejnymi wystąpieniami Jarosława Kaczyńskiego podczas jego objazdu po Polsce. Teraz celebrytka po raz kolejny zaskoczyła internautów.

Marianna Schreiber rapuje o polityce

We wtorek 4 października na kanale Marianny Schreiber w serwisie YouTube pojawił się teledysk do jej piosenki zatytułowanej "Polityczny dramat". W klipie 29-latka przechadza się po typowym polskim osiedlu i wykonuje akrobacje na trzepaku, rapując jednocześnie o polskiej i zagranicznej polityce.

Oburzeni i zmartwieni, swoje wycierpieli. Szarzy ludzie, nie elity, zaniepokojeni. Z parciem na szkło, tam panie i panowie w TV walczą. Kogo dziś obarczą i za co? Gdzieś mają Polskę i NATO. Krzyczą o wolności, a Tobie zabraniają. Nie poprzesz opozycji? To cię wyklinają - rapuje Marianna Schreiber.

W swoim nowym kawałku żona ministra PiS mówi też m.in. o polskich politykach, "którzy wrócili z zagranicy i szczycą się patriotyzmem". Stwierdza także, że "w Polsce są tacy, którzy chcą ogołocić emerytów, innym zostawić sznur". Jak wyznała na Twitterze, przekaz zawarty w tekście piosenki ma dla niej duże znaczenie.

Utwór nie spotkał się ze zbyt pozytywnym odbiorem. W sekcji komentarzy pod teledyskiem pojawiło się wiele krytycznych opinii, odnoszących się zarówno do walorów artystycznych kawałka, jak i jego treści.

Oficjalnie, nie dało się tego zrobić gorzej. Nie zawiodłem się - skomentowała pewna osoba.
Kawałek równie udany, jak program pani partii - napisał kolejny użytkownik.
Strasznie się ubawiłem, najlepszy jest wers o "parciu na szkło" - dodał inny internauta.

Marianna Schreiber jednak najwyraźniej nie bierze sobie krytyki do serca. Na Twitterze pochwaliła się nawet, że "jedna wytwórnia zaproponowała jej wydanie singla".

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Poseł Śmiszek w WP: "Zapomnijmy o pani Schreiber"
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić