Marianna Schreiber składa życzenia Tuskowi. "Powinno się go szanować"

76

Marianna Schreiber postanowiła uczcić 67. urodziny Donalda Tuska, składając mu życzenia na platformie X. Celebrytka życzyła premierowi m.in. "większego dystansu do samego siebie" i "podejmowania trafnych decyzji". Wpis opatrzyła dość osobliwą grafiką.

Marianna Schreiber składa życzenia Tuskowi. "Powinno się go szanować"
Marianna Schreiber składa życzenia Donaldowi Tuskowi (Instagram, ONS)

Donald Tusk kończy dziś (22 kwietnia) 67 lat. Jako że okazja jest specjalna, nawet Marianna Schreiber postanowiła złożyć premierowi życzenia. Sęk w tym, że ich treść jest dość zaskakująca i można przypuszczać, że niekoniecznie przypadłaby do gustu solenizantowi.

Schreiber podkreśliła, że "dzisiaj ma urodziny jeden z dwóch najważniejszych polityków w kraju". Przy okazji nie omieszkała wyrazić swojego zdania na temat Donalda Tuska.

Jakbyśmy go nie oceniali, na pewno odcisnął trwałe piętno na polską rzeczywistość. Mimo, że w wielu aspektach się z nim nie zgadzam, wyznaję inne poglądy - to uważam, że jako Premiera, powinno się go szanować, chociażby dlatego, że reprezentuje Polskę na granicą – stwierdziła celebrytka na platformie X.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Strategiczny ruch czy wpadka Dudy? Ekspert: sytuacja nietypowa

Następnie celebrytka przeszła do życzeń urodzinowych.

Z okazji jego urodzin, chciałabym życzyć przede wszystkim zdrowia, większego dystansu do samego siebie oraz podejmowania trafnych decyzji – napisała Marianna Schreiber.

Urodziny Donalda Tuska. Życzenia od Marianny Schreiber

W albumie Marianny Schreiber najwyraźniej nie ma zdjęcia z Donaldem Tuskiem, które mogłoby się przydać przy tej okazji. Wszak wieloletni partner Marianny - Łukasz Schreiber, to polityczny przeciwnik Tuska. Ale zaradna celebrytka wybrnęła z sytuacji... doklejając siebie do zdjęcia premiera. I to w taki sposób, by na pierwszy rzut oka wydawało się, że Tusk wskazuje palcem na Mariannę.

W dodatku celebrytka wybrała fotografię, na której z dumą prezentuje swoje wdzięki. "Jakbyście chcieli mieć profesjonalnego grafika to służę pomocą" – zażartowała Schreiber.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Efekty pracy Marianny Schreiber rozbawiły internautów. "Jeśli oni nie będą parą, to admin nie wierzy w miłość", "Bardzo podoba mi się Pani kuchnia. Czy często przebywa tam Donald Tusk? Co tam razem gotujecie?", "Ile bierzesz za takie niesamowite umiejętności graficzne?" – czytamy w komentarzach. Jeśli chodzi o oryginał, wygląda to tak:

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Główny zainteresowany z okazji swoich urodzin zamieścił w mediach społecznościowych dość lakoniczny wpis. "Właśnie stuknęło mi 67. Za dużo, by się cieszyć, o wiele za mało, by spasować. Gramy dalej!" — napisał już minutę po północy lider KO.

Autor: APOL
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić