Samotna Marianna Schreiber i sushi. "Nikt mi nie gotuje"

27

Marianna Schreiber nie ma łatwego życia. Jej rozstanie z mężem było bardzo medialne i odbiło się szerokim echem w mediach. Jak celebrytka radzi sobie w samotności? Na jej koncie na platformie X (dawniej Twitter) pojawił się wymowny wpis.

Samotna Marianna Schreiber i sushi. "Nikt mi nie gotuje"
Samotna Marianna Schreiber i sushi. "Nikt mi nie gotuje" (Instagram)

Marianna i Łukasz Schreiber nie są już razem. Tuż przed wyborami samorządowymi polityk PiS poinformował, że wraz z żoną podjęli decyzję o rozstaniu i myślą o separacji. Marianna Schreiber była wyraźnie zaskoczona jego wyznaniem i w licznych oświadczeniach podkreślała, że o planach męża dowiedziała się z mediów.

Celebrytka zaakceptowała już nową sytuację. Co jakiś czas jednak tak, jak po przegranej Łukasza Schreibera w wyborach na prezydenta Bydgoszczy, pozwala sobie na nieco uszczypliwe komentarze.

Schreiber od kilku tygodni żyje w nowej rzeczywistości, o czym wspomniała w mediach społecznościowych, jedząc... sushi. Jak sama przyznała, nie zawsze ma chęć sama gotować, dlatego od czasu do czasu pozwala sobie zamówić jedzenie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Burzliwe obrady Sejmu. Jacek Protasiewicz wypomina przeszłość kandydatowi PiS
Jako, że nikt mi nie gotuje, czasami lubię sobie pozwolić na dobre jedzenie z restauracji. Jest to jedna z moich niewielu słabości. W takich momentach zazdroszczę wszystkich kobietom, które nie jedzą same - podkreśla zawodniczka MMA.

Samotna Marianna Schreiber. Internauci komentują

Pod postem celebrytki pojawiła się lawina komentarzy. Niektórzy starają się pocieszyć celebrytkę, a niektórzy wbili jej małą szpileczkę.

Mogę Pani zrobić kanapki z szynką i serem oraz z uśmiechem z keczupu na wierzchu - podkreśla jeden z internautów. - Zazdrość to bardzo zła cecha. Może jak polubisz przebywanie w swoim towarzystwie, to Ci minie. Media społecznościowe niekoniecznie w tym pomagają - dodaje kolejna osoba.

Marianna Schreiber jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie, obserwuje ją 88 tys. użytkowników. Prężnie działa także na platformie X.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić