Marianna Schreiber zabrała głos ws. Parady Równości. "Cieszmy się"

140

Marianna Schreiber regularnie publikuje rozmaite treści w mediach społecznościowych. Głos zabrała również 17 czerwca, kiedy to odbyła się Parada Równości w Warszawie. Do wpisu załączyła dwie migawki, na których pozuje w tęczowej marynarce.

Marianna Schreiber zabrała głos ws. Parady Równości. "Cieszmy się"
Marianna Schreiber (Instagram)

W zeszłym roku Marianna Schreiber uczestniczyła w warszawskiej Paradzie Równości. Miała nawet własną platformę - białą limuzynę z długim banerem z nazwą partii "Mam Dość 2023".

Wtedy żona polityka PiS Łukasza Schreibera machała tęczową flagą LGBT. W tym roku było inaczej. Wygląda na to, że ograniczyła się do publikacji wpisów w mediach społecznościowych.

Mamy #pridemonth. Cieszmy się na ten dzień, że Parada może przejść BEZPIECZNIE ulicami naszej Stolicy. Z roku na rok jesteśmy coraz bardziej tolerancyjnym społeczeństwem. Tolerancja to piękna idea, w której zawiera się szacunek do wszystkich, niezależnie od orientacji seksualnej, rasy, religii czy przekonań światopoglądowych. Wszyscy tak samo jesteśmy ludźmi i cieszmy się z tego czasu - napisała z okazji Parady Równości.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Boska wyspa bez tłumów. "Teraz jest idealnie"

Do cytowanych słów załączyła dwa zdjęcia. Pozuje na nich w obcisłej beżowej sukience z wycięciem i marszczeniem na całej długości.

Schreiber założyła też marynarkę w tęczowe paski. Miała ją na sobie również w zeszłym roku. Oczywiście ten element garderoby należy interpretować jako wyraz solidarności ze społecznością LGBT.

Marianna Schreiber poparła strajki

Ostatnio Marianna Schreiber poparła strajki kobiet po tym, jak zmarła 33-letnia Dorota z Bochni.

Prawo mówi jasno, stan wyższej konieczności upoważnia lekarzy do dokonania aborcji w celu ratowania życia matki. Jeżeli lekarz świadomie skazuje kobietę na cierpienie, wiedząc, że od zakażenia do śmierci droga jest krótka — to jak go nazwać? Nie ma mnie na demonstracjach, które odbywają się w całej Polsce, ale utożsamiam się za to z hasłem: #AniJednejWiecej - napisała na Twitterze Marianna.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić