Marianna Schreiber zakłada partię. "Mąż nie wspiera mnie w tym temacie"

52

Marianna Schreiber to żona ministra Łukasza Schreibera, polityka od lat związanego z PiS. Jej udział w życiu publicznym wzbudza wiele kontrowersji. Niedawno Schreiber ogłosiła, że planuje założyć własną partię o nazwie "Mam Dość". W najnowszym wywiadzie zdradziła, co sądzi o tym jej mąż.

Marianna Schreiber zakłada partię. "Mąż nie wspiera mnie w tym temacie"
Marianna Schreiber zakłada partię. Co na to jej mąż? "Nie wspiera mnie w działalności politycznej" (AKPA, AKPA)

O Mariannie Schreiber zrobiło się głośno za sprawą udziału początkującej celebrytki w programie "Top Model". Żona ministra wzbudziła ogromne emocje swoim występem w show. Nie zrobiła jednak wielkiej kariery modelki. Postanowiła więc zająć się... polityką.

Najpierw Schreiber zaczęła krytykować obecną władzę w programie "Mam Dość". Niedawno ogłosiła też, że zamierza założyć własną partię o takiej samej nazwie.

Partia nie jest jeszcze zarejestrowana, więc nie mogę jej nazywać w ten sposób. Na razie jest to po prostu pewien projekt. Nie uważam, żeby to była konkurencja, bo nie skupiam się na negowaniu tylko Prawa i Sprawiedliwości, tylko na tym, czego ludzie potrzebują - tłumaczy Marianna Schreiber w rozmowie z "Newserią"

Żona Łukasza Schreibera dodaje też, jak jej partner zareagował na chęć założenia przez nią partii. Okazuje się, że minister nie wspiera w tym partnerki. Zdaniem Marianny to dlatego, że nie będzie to prawicowe zgrupowanie, a do takiego przecież należy sam minister z Prawa i Sprawiedliwości.

Nie wspiera mnie w tym temacie, ponieważ tak jak wszyscy mogą zauważyć, nie jest to partia stricte prawicowa i trudno, żeby to pochwalał. Ja to rozumiem.

Przyszła szefowa partii "Mam Dość" wyznała, że nic nie jest jej straszne. Podkreśliła, że zdaje sobie sprawę z brutalności politycznego środowiska, ale jest już doskonale zahartowana.

Wiem, że to jest bardzo brutalny świat, ale w polityce brakuje kobiet i dlatego zachęcam kobiety, aby brały właśnie w tym udział - wyjaśnia Schreiber.

Celebrytka twierdzi, że gdyby udało jej się dostać do świata polityki, nie rzucałaby słów na wiatr. - Chciałabym być takim politykiem, który wychodzi do ludzi i z nimi rozmawia, a nie obiecuje i potem nie dotrzymuje słowa. Albo mówi o czymś, czego sam nie robi - zapewnia podekscytowana Marianna Schreiber.

Zobacz także: Michał Piróg o Mariannie Schreiber: "Była niewolnicą"
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić