Marilyn Manson znęcał się nad nastolatką? "Nie mogę już żyć pod groźbą zemsty"

31

Marilyn Manson i Evan Rachel Wood byli w związku w latach 2006-2010. Choć rozstali się lata temu, demon przeszłości dręczy kobietę do dzisiaj. Wood nie chce, żeby Manson "rujnował życia innym osobom".

Marilyn Manson znęcał się nad nastolatką? "Nie mogę już żyć pod groźbą zemsty"
Marilyn Manson i Evan Rachel Wood byli parą 4 lata. Kobieta przyznała właśnie, że była ofiarą przemocy ze strony muzyka. (Getty Images)

Między Marilynem Mansonem i Evan Rachel Wood oświadczyli światu, że są parą w 2006 roku. Byli na celowniku mediów ze względu na dzielącą ich różnicę wieku. Muzyk zbliżał się do 40, młoda aktorka miała dopiero 18 lat. Związek trwał przez następne cztery lata, a Manson zdążył się nawet oświadczyć. Kilka miesięcy później relacja zakończyła się.

O tym, że relacja muzyka z aktorką nie była łatwa, świadczył wywiad, którego Manson udzielił w 2009 roku magazynowi "Split". Powiedział wtedy, że czasami wyobraża sobie, jak rozwala swojej dziewczynie głowa młotem. Wypowiedź wywołała burzę w mediach.

Znana obecnie z serialu "West World", Evan Rachel Wood zamieściła na swoim Instagramie wpis, w którym wspomina związek z Mansonem. Twierdzi, że muzyk znęcał się nad nią i podkreśla, że jako nastolatka była dla niego łatwym celem.

Zaczął mnie napastować, gdy byłam nastolatką i znęcał się nade mną przez kilka następnych lat. Wyprał mi mózg i zostałam zmanipulowana do bycia posłuszną. Nie mogę już żyć dłużej pod groźbą zemsty, zniesławienia, czy szantażu. Piszę to, aby zdemaskować niebezpiecznego człowieka i wskazać branże, które mu na to pozwoliły, zanim zrujnuje życie kolejnym osobom. Wspieram ofiary, które nie będą już milczeć - napisała na Instagramie Evan Rachel Wood.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Głos w sprawie zabrały inne byłe partnerki Mansona - Ashley Walters, Sary McNeilly, Ashley Lindsay Morgan oraz Gabrielli. Kobiety jednogłośnie twierdzą, że podczas relacji z Mansonem były manipulowane, molestowane i szantażowane. Chcą, by artysta poniósł karę za swoje czyny i nie krzywdził innych osób.

Zobacz także: Plotkarnia: Gwiazdy rocka bez makijażu
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić