Spuścił tylko wzrok. Film z wesela ma miliony wyświetleń

70

Panna młoda zaprosiła swojego byłego chłopaka na wesele. Co więcej, w trakcie składania życzeń, kiedy były ukochany pojawił się w kolejce, panna młoda zwróciła się do męża z dość nietypową prośbą.

Spuścił tylko wzrok. Film z wesela ma miliony wyświetleń
(TikTok)

Panna młoda wprawiła w duże zakłopotanie swojego świeżo poślubionego męża, gdy poprosiła go o pozwolenie na ostatni uścisk swojego byłego chłopaka. Panna młoda i jednocześnie użytkowniczka TikToka o nicku @mayangkumay udostępniła nagranie tej sytuacji, która miała miejsce na weselu w Malezji. W ciągu kilku dni wideo obejrzało ponad 5,5 miliona osób.

Podczas składania życzeń w kolejce ustawił się były chłopak panny młodej. Kiedy mężczyzna pojawił się przy nowożeńcach, wyciągnął rękę do panny młodej. Kobieta spojrzała na swojego męża i zapytała: "Czy mogę go przytulić po raz ostatni?". Pan młody kiwnięciem głowy udzielił pozwolenia, po czym sam z otwartymi ramionami przyjął gratulacje od mężczyzny.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Nie wiadomo jednak, co tak naprawdę pomyślał pan młody. Internauci byli bardzo zaskoczeni tą sytuacją. Niektórzy z użytkowników aplikacji sugerowali, że panna młoda wciąż może żywić uczucia do swojego byłego chłopaka.

Nie zrobię tego, nie zamierzam zapraszać mojego byłego na mój ślub - komentuje jedna z Internautek.
Zobaczcie, jak jej mąż natychmiast spogląda w dół, kiedy widzi swoją żonę przytulającą byłego. Co pomyśli rodzina pana młodego? - pisze inny użytkownik TikToka.

Inni okazali współczucie panu młodemu. "Twoja twarz nie kłamie brachu, to bolało, ale pokazałeś, że jest wszystko w porządku" - czytamy w komentarzach.

Zobacz także: Skandal na weselu. Takiego finału nikt się nie spodziewał
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić