Mariolka z "Kiepskich" na portalu randkowym. "Nie wierzyłam oczom"

86

Niemałą popularność Barbarze Mularczyk przyniosła rola w serialu "Świat według Kiepskich". W trakcie nagrywania tej produkcji aktorka założyła rodzinę i urodziła dzieci. Teraz wyszło na jaw, jak poznała swojego męża.

Mariolka z "Kiepskich" na portalu randkowym. "Nie wierzyłam oczom"
Barbara Mularczyk (Licencjodawca, AKPA)

Barbara Mularczyk przez wiele lat wcielała się w rolę serialowej Mariolki. Z pewnością wielu Polaków kojarzy ją ze "Świata według Kiepskich".

W 2011 roku Mularczyk poślubiła Rafała Potockiego. Para ma dwójkę dzieci - jedenastoletnią Aleksandrę i siedmioletniego Jana. Niedawno w rozmowie z Plejadą ujawniła, jak poznała swojego męża.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Miszczak robi zmiany w Polsacie. Będą też w "Tańcu z gwiazdami"? Maserak: Jest gorąco!

Okazało się, że para nawiązała kontakt za pośrednictwem internetu. Aktorka skorzystała z portalu randkowego.

Nie chciałam zostać rozpoznana, więc wybrałam zdjęcie, na którym nie do końca byłam do siebie podobna. Potem musiałam określić, jakiego mężczyzny szukam. Wypisałam więc wszystkie kryteria i okazało się, że z całego Wrocławia tylko trzech panów je spełnia. Odezwałam się do nich. Szczególnie miło pisało mi się z jednym z nich, ale nie zdążyliśmy się spotkać, bo skasowałam mój profil - zrelacjonowała Mularczyk.

Później sprawy potoczyły się w dość zaskakujący sposób. - Spotkałam się z koleżanką w knajpie i ona przedstawiła mi Rafała. Nie wierzyłam własnym oczom. To był jeden z tych trzech facetów, którzy pasowali do moich wymagań na portalu randkowym. Od razu go poznałam. On mnie nie, bo - w przeciwieństwie do niego - nie wrzuciłam na swój profil wyraźnego zdjęcia - dodała Mularczyk.

Barbara Mularczyk opowiada o swojej miłości

Aktorka podała Rafałowi numer telefonu, ale on nie zadzwonił. Była tym rozczarowana... Później jednak znów spotkali się na imprezie. Mężczyzna poprosił ją do tańca, dopytując raz jeszcze o numer.

Powiedziałam mu, że ostatnio mu podałam i nie zadzwonił, więc teraz niech sam go sobie szuka. I, oczywiście, znalazł. Ktoś z moich znajomych mu podał - ujawniła serialowa Mariolka w rozmowie z Plejadą.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić