Marta Manowska poprowadzi nowy program. Fani będą zaskoczeni

16

Już w połowie października w TVP odbędzie się premiera nowego programu, który poprowadzi lubiana prezenterka Marta Manowska. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy. Jesteście gotowi?

Marta Manowska poprowadzi nowy program. Fani będą zaskoczeni
Marta Manowska (AKPA, AKPA)

Marta Manowska zyskała wielką popularność i sympatię widzów, odkąd zaczęła prowadzić program "Rolnik szuka żony" na antenie TVP. Później została również gospodynią "The Voice Senior" oraz "Sanatorium miłości". W połowie sierpnia media obiegła wiadomość, że Martę Manowską sensacyjnie odsunięto od prowadzenia czwartej edycji "The Voice Senior", a jej miejsce zajęła Małgorzata Tomaszewska.

Nie boję się porównań. Jeżeli będą, to będą. Nie mam na to wpływu. Marta jest świetną prowadzącą, spełnia się nadal w formatach, czekają na nią nowe wyzwania. Ja jestem zupełnie inna. Na pewno nie będę próbowała nikogo naśladować - wyznała wówczas Małgorzata Tomaszewska w rozmowie z "Jastrząb Post".

Marta Manowska poprowadzi nowy program w TVP

Fani Manowskiej przez chwilę obawiali się o jej przyszłość w Telewizji Polskiej. Uspokajamy, pozycja prezenterki w TVP nie jest zagrożona. Mimo że zniknęła z "The Voice Senior", już 15 października zadebiutuje w nowym programie "Korona Gór Polski" na antenie TVP HD.

Manowska wraz z ekipą programu będzie podróżować po południu kraju i zdobywać szczyty należące do "Korony Gór Polski". Prezenterka połączy w tym programie swoją pasję do podróżowania z pracą w telewizji.

Zdobędziemy najpiękniejsze i najciekawsze szczyty Polski, odkryjemy południe kraju, poznamy miejscowe historie i lokalne specjały - czytamy w opisie programu.

Marta Manowska jest absolwentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Studiowała też historię sztuki na Universidad de Valladolid w Hiszpanii. Na początku swojej kariery dziennikarskiej pracowała w Programie III Polskiego Radia. Była też redaktorką "Dziennika Zachodniego" i organizowała kampanię wyborczą w Jarocinie.

Od wiosny 2013 roku do jesieni 2014 roku była związana z telewizją TVN. Pracowała przy programie "Ugotowani", przeprowadzając castingi do reality show. Od września 2014 roku prowadzi program emitowany na TVP1 "Rolnik szuka żony". Od trzech lat jest też prowadzącą programu w formie telenoweli dokumentalnej pt. "Sanatorium miłości".

Zobacz także: Halejcio o wakacjach bez dziecka i przygotowaniach do ślubu
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić