aktualizacja 

Marta Manowska relaksuje się w gorących źródłach. "Jedno z najprzyjemniejszych doznań"

18

Jedni relaksują się w jacuzzi, a Marta Manowska wskoczyła do gorących źródeł. Gwiazda TVP pokazała, jak wypoczywa na Kostaryce. Ten widok robi wrażenie!

Marta Manowska relaksuje się w gorących źródłach. "Jedno z najprzyjemniejszych doznań"
Marta Manowska pokazała zdjęcia z gorących źródeł (AKPA, AKPA)

Już prawie miesiąc trwa egzotyczna podróż Marty Manowskiej po Ameryce Środkowej. Pod koniec grudnia gospodyni programu "Rolnik szuka żony" wybrała się w jedną ze swoich największych życiowych wypraw. Jak się potem zresztą okazało, wcale nie sama.

Na wakacjach towarzyszy jej brat jednego z uczestników programu TVP, Robert Bodzianny. Wspólnie na własną rękę zwiedzili najpierw Meksyk, a od jakiegoś czasu przemierzają Kostarykę.

Zobacz także: Marta Manowska chce zostać mamą. Ale nie będzie dziecka bez ślubu

Ostatnio Manowska opisywała na Instagramie podróż w rejon wulkanu Arenal, najmłodszego, a zarazem najbardziej aktywnego wulkanu na Kostaryce. Jego okolice otacza Mistic Park, czyli niezwykły las z wiszącymi mostami i gorącymi źródłami.

To popularne wśród turystów miejsce odwiedziła także Manowska, na własnej skórze przekonując się o niezwykłych właściwościach tamtejszej rzeki. Jak zdradziła gwiazda "Rolnik szuka żony", było to "jedno z najprzyjemniejszych doznań".

Myślałam, że nie wyjdę - napisała Mara Manowska w opisie do zdjęcia, na którym widać, jak beztrosko relaksuje się w gorących źródłach.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: KME
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić