Marta Manowska zaniepokojona o przyszłość. Te wieści zaskakują

11

Niedawno Marta Manowska tłumaczyła, że nie korzysta ze swojej popularności w celu zarabiania na Instagramie. Tymczasem od około miesiąca na jej profilu można zobaczyć różne reklamy. Czy to oznacza, że zaczęła się martwić o swoją przyszłość?

Marta Manowska zaniepokojona o przyszłość. Te wieści zaskakują
Marta Manowska (AKPA)

Marta Manowska od 2014 roku jest jedną z czołowych gwiazd telewizyjnych. Warto wspomnieć, że właśnie wówczas dołączyła do show "Rolnik szuka żony".

Działalność w programie sprawiła, że uzbierała spore grono fanów. Mimo to jakiś czas temu dała do zrozumienia, że nie zamierza tego wykorzystywać w celu dorabiania za pośrednictwem internetu.

Nie zarabiam na Instagramie. Nie zarobiłam ani złotówki do tej pory. Spędzam trochę czasu na Instagramie i pokazuję tam trochę swojego życia, głównie podróże, książki czy takie momenty szczęścia, którymi chcę się dzielić. Na pewno nie pokazuję bardzo prywatnych tematów i tego nigdy nie zrobię. Nie zrobię nigdy żadnej okładki o małżeństwie, ciąży, związku... Nie pójdę nigdy na ramówkę z partnerem... - mówiła w rozmowie z Plotkiem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zapytaliśmy Polaków o Tuska. "Będziemy mieli cztery lata walki"

Marta Manowska zmieniła podejście

Być może Manowska nie była świadoma tego, jak dużo może zarobić na Instagramie.

Manowska, która ma ponad 200 tys. obserwujących, może liczyć na 25 tys. złotych za jeden post. I tak - w październiku zareklamowała różańce, a od kilku dni regularnie wrzuca nagrania wideo, na których promuje kosmetyki - pisze "Super Express".

Generalnie zatem Manowska zmieniła podejście. Kto wie, może zaczęła się niepokoić o swoją przyszłość i fundusze.

Nie wiadomo, co wpłynęło na decyzję prezenterki TVP. Być może obawia się, że prowadzone przez nią programy nie będą kontynuowane? We wtorek zakończyła zdjęcia do "The Voice Senior", nagrała także kolejne sezony "Rolnik szuka żony" oraz "Sanatorium miłości - spostrzega dziennik.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić