Marzena Rogalska odeszła z hukiem z TVP. Co będzie teraz robić? Wyszło na jaw

13

Prezenterka "Pytania na śniadanie" Marzena Rogalska w burzliwych okolicznościach rozstała się niedawno z TVP. To jednak nie koniec jej kariery medialnej. Rogalska już niedługo ponownie pojawi się na antenie TVN.

Marzena Rogalska odeszła z hukiem z TVP. Co będzie teraz robić? Wyszło na jaw
Marzena Rogalska zapowiedziała swój powrót do telewizji. (AKPA)

Marzena Rogalska oficjalnie ogłosiła swój powrót do telewizji. Prezenterka wraca do TVN Style i poprowadzi odświeżony program "Miasto Kobiet". Była już gospodynią tego show w latach 2004-2008. Tym samym Rogalska ucięła spekulacje, jakoby miała zostać jedną z nowych twarzy "Dzień Dobry TVN".

Dzień dobry w piątek trzynastego! Wiecie, że 13 to moja liczba. Cieszę się, że właśnie dziś mogę Wam powiedzieć, co dalej… Historia zatoczyła koło. Program, który był zawsze bliski mojemu sercu i był inspiracją do dalszych działań wraca w nowej odsłonie! (...) Będziemy poruszały aktualne tematy, rozmawiały o tym, co ważne, co nam daje siłę, co ją odbiera, między innymi po to, żeby dowiedzieć się czegoś o nas, o Was. (...) Nie mogę się doczekać! – napisała na Instagramie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Odeszła z pracy w TVP. Marzenę Rogalską zobaczymy wkrótce na antenie konkurencji

Rogalska rozstała się z TVP pół roku temu w kontrowersyjnych okolicznościach. W lutym poinformowała swoich fanów, że zrezygnowała z pracy w "Pytaniu na Śniadanie".

Środa, 10 lutego 2021 roku była najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej – podkreśliła.

Wiele osób łączyło tę decyzję z protestem dziennikarzy w obronie wolnych mediów. Prezenterka wyznała jednak, że była zwyczajnie przemęczona.

Byłam tak zapracowana, że odkryłam, że potrzebuje bardzo daleko wyjechać, żeby wreszcie usłyszeć własne myśli – przyznała w najnowszej rozmowie z Beatą Sadowską.

Rogalska wyjaśnia kulisy odejścia z TVP. "Byłam przemęczona"

Marzena Rogalska podkreśliła, że teraz ma wreszcie więcej czasu dla siebie. Wskazała także, że będzie realizować swoje pasje.

Na co najlepiej wydawać pieniądze? Tu zawsze pojawiają się podróże. Myślę sobie, o to warto zawalczyć – tłumaczy swoją decyzję.

Obejrzyj także: Nie tylko telewizja. Inne zajęcia Rogalskiej

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić