Marzena Rogalska ma nowe plany. Wie, co będzie robić po odejściu z TVP

14

Marzena Rogalska opowiedziała o swoich planach zawodowych. Okazuje się, że po odejściu z TVP nie narzeka na brak propozycji. - Chyba jest dobrze - podkreśla dziennikarka.

Marzena Rogalska ma nowe plany. Wie, co będzie robić po odejściu z TVP
Marzena Rogalska (akpa)

Marzena Rogalska pojawiła się w programie "Onet Rano" na YouTube. Przy tej okazji wyjawiła, że nie brakuje jej propozycji zawodowych. Podkreśliła także, iż ma plan, który wkrótce zrealizuje.

Dziennikarka przyjęła dość tajemniczą postawę. Nie ujawniła, czym dokładnie ma zamiar się zająć.

Jeśli chodzi o moje plany zawodowe, to chyba jest dobrze. Oczywiście nie mogę mówić. Myślę, że coś fajnego jest przede mną, to się krystalizuje i oczywiście, jak będzie już ten czas, to ja chętnie o tym opowiem. To jest coś takiego, co bardzo poruszyło moje serce. Myślę, że to zrobię, bo u mnie zawsze najważniejsza jest intencja. Ja muszę chcieć. Jedynym powodem, że ja coś zrobię nie może być to, że zarobię na tym pieniądze. U mnie to musi iść w parze. Tak samo było z książkami. Ja muszę poczuć, że chcę, a wtedy wszystko naokoło dobrze się układa - przekazała Marzena Rogalska w programie "Onet Rano".

Marzena Rogalska: Piszę z potrzeby serca

W trakcie pandemii koronawirusa Marzena Rogalska stworzyła nową książkę. Nie ukrywa, że pisanie bardzo się jej podoba.

To jest tak niebywała przygoda to pisanie, że marzysz sobie, żeby stać cię było na taki luksus, aby przebywać gdzieś na małej wysepce, mieć piękne widoki, pisać sobie książki i tylko z tego żyć. Ale wtedy to byłby zawód. Człowiek miałby ciśnienie, żeby na nich dobrze zarabiać. A ja piszę te książki z potrzeby serca. Ale jakoś pięknie się złożyło i zbiegło z moim odejściem z telewizji - zaznaczyła w wywiadzie.

To jednak nie wszystko. Rogalska ostatnio mocniej udziela się w mediach społecznościowych. Zaczęła prowadzić transmisje na żywo, które cieszą się sporą popularnością.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić