Filip Borowiak
Filip Borowiak| 
aktualizacja 

Maciej Zakościelny zdradza kulisy nowego "Kogla mogla". "To nie jest typowa komedyjka. Ten film opowiada o bardzo ważnym temacie"

19

Maciej Zakościelny w rozmowie z nami opowiedział o pracy na planie nowej części "Kogla mogla", w której już po raz kolejny wcielił się w rolę Piotrusia Wolańskiego. Aktor zdradził m.in. jak współpracowało mu się z Katarzyną Skrzynecką oraz odniósł się do słów Ilony Łepkowskiej, która wyznała, że "Kogel mogel" powinien zakończyć się na 4. części. Zobaczcie nasz materiał wideo.

Maciej Zakościelny zdradza kulisy nowego "Kogla mogla". "To nie jest typowa komedyjka. Ten film opowiada o bardzo ważnym temacie"
W filmie "Baby boom, czyli Kogel mogel 5" Piotruś marzy o byciu ojcem (Materiały prasowe, Karina Szymczuk)

Maciej Zakościelny odwiedził studio Wirtualnej Polski, by opowiedzieć o filmie "Baby boom, czyli Kogel mogel 5", który można już oglądać w kinach. Aktor wcielił się w nim w postać legendarnego Piotrusia Wolańskiego, który w tej części sagi skupia się na swoim marzeniu, by zostać ojcem. Maciek zdradził nam, dlaczego na "Kogel mogel 5" warto wybrać się do kina.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Maciej Zakościelny o "Koglu moglu": "Mam nadzieję, że pani Łepkowska będzie zadowolona, jak rozwijam postać Piotrusia"
To nie jest typowa komedyjka, tylko ten film opowiada o bardzo poważnym temacie posiadania dziecka i surogatki, chęci bycia ojcem. Przy takim deficycie dzieci w Polsce myślę, że to ważny temat. Jak ktoś podejdzie do tego filmu i tego, co tam proponujemy, życzliwie, to może tam wiele warstw znaleźć. Ja jestem bardzo zadowolony z tego filmu i tego, co zrobiłem - powiedział nam Maciej.

W niedawnej wypowiedzi dla nas kreatorka "Kogla mogla" Ilona Łepkowska wyznała, że w jej oczach ta saga powinna zakończyć się na części czwartej. Jak Zakościelny zareagował na jej słowa?

Może dlatego tak powiedziała, że nie widziała jeszcze piątej części... Pamiętam, jak przy ostatniej części szedłem sobie przy produkcji filmu i nagle ktoś gwałtownie zahamował, usłyszałem pisk opon i nagle widzę otwierającą się szybę i była to właśnie pani Łepkowska. Powiedziała: "Panie Macieju, bardzo panu dziękuję, gratuluję wspaniałej roli". Mam nadzieję, że będzie zadowolona z tego, że Piotruś się rozwija - dodał Zakościelny.

A czy Maciej utożsamia się z podejściem do dzieci Piotrusia, jakie widzimy w filmie? I jak współpracuje się mu z Katarzyną Skrzynecką, która gra jego żonę? Na te, i inne pytania, odpowiedzi znajdziecie również w naszym materiale wideo. Cały wywiad z Maciejem Zakościelnym będzie można obejrzeć na kanale Wirtualnej Polski na YouTube na początku przyszłego tygodnia.

Zobaczcie też ostatni wywiad z gwiazdą ze studia Wirtualnej Polski. Gościem ostatniego odcinka był Maciej Musiał. Aktor opowiedział nam m.in. jak współpracowało mu się z Januszem Gajosem i Cezarym Pazurą przy filmie "Fuks 2", dlaczego postanowił na pewien okres czasu porzucić aktorstwo i postawić na edukcję w szkole teatralnej w Krakowie oraz co sądzi o nowej roli jako jurorki swojej koleżanki Julii Wieniawy w programie "Mam talent!". Zobaczcie cały wywiad z Maćkiem:

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Maciej Musiał: Mam pomysł, jak ciekawie reaktywować "Rodzinkę.pl"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić